+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Dagmar si od Cranio setkání na dálku přála dvě věci. Zpracovat své téma akceschopnosti. Měla pocit, že se jí nedaří prosadit své vize ve hmotě. A trápil ji také strach z hadů.

Setkání si přála začít kontaktem na křížích. Naladila jsem se na její systém. Bylo to zvláštní, protože mi chodily vjemy o rozložení živlů v jejím systému. „To je zvláštní, takhle jsem ještě žádný systém nevnímala,“ poznamenala jsem. „Možná je to tím, že ležím v pyramidě,“ odpověděla Dagmar vesele a mě obešel mráz. K pyramidám mám dosti obezřetný vztah. Což jsem také řekla. „Lehnu si klidně jinam, to je v pohodě!“ řekla Dagmar. Poděkovala jsem jí za laskavost a rozhodla jsem se přijmout zkušenost dělat Cranio v pyramidě.

Naše systémy se mezitím „očuchávaly“. Chvíli se zpracovávala energetická blokáda na křížové kosti, pak u lopatky, až jsem se po nějaké chvíli dostala vědomím k její hlavě. A tam jsem viděla podivnou černou energii v centru její hlavy.

Po dohodě jsem se přesunula na hlavu i svýma rukama.

 

Kobra strážící Pandořinu skříňku

„Vidím hada… je to kobra… taková ta ze Starého Egypta,“ řekla jsem. „Jak se cítíte?“

„Je mi krásně. Vnímám světlo.“

Kobra se spokojeně ušklíbla.

„No já vnímám, že v té hlavě máte nějakou energii, kterou by stálo za to vyčistit.“

Bylo to hutné. Vnímala jsem, že ta temnota má velkou sílu. Zůstala jsem klidná ve svém středu a pozorovala to.

Po chvíli jsem zaznamenala novou postavu. „Hele, přišel nás podpořit anděl! Děkujeme!“

„Děkuju,“ řekla Dagmara s velkou úctou v hlase.

Anděl se hrozně šklebil.

„A hrozně se šklebí,“ okomentovala jsem to.

„No a co. Proč by se anděl nemohl šklebit. Neměla bys mít předsudky vůči andělům,“ řekl anděl a šklebil se dál. Tak to bude ještě veselé, pomyslela jsem si.

Dala jsem jejímu systému nabídku. Temná síla se začala měnit, část se transformovala. Anděl vzal meč bleděmodré záře a pomohl mi uvolnit energii v Dagmařině krční páteři. V mé hlavě se objevila vize Pandořiny skříňky, která zůstala v centru její hlavy. Chráněná hadem. Oznámila jsem to Dagmar. „Zeptejte se toho hada, co je to za sílu.“

Dagmar: „Říká, že to je moje síla. A že se jí bojím přijmout.“

Anděl se šklebil.

Já: „Na co je ta síla?“

Dagmar: „Vede za světlem.“

Anděl šklebil ještě víc.

Já: „Za jakým světlem?“

Z jejího systému jsem zavnímala mírný zmatek.

„Zářivka je taky světlo,“ upřesnila jsem.

Dagmar: „Ten had říká, že vede na cestu.“

Takže žádná přímá odpověď. Vnímala jsem hustou temnotu v její hlavě.

Já: „Na jakou cestu?“

Dagmar: „Ten had zmizel.“

Přiznám se, trochu jsem to čekala.

 

Přijmout, či pustit?

„Dagmar, vnímám, že ta energie, která tam je, jde s vámi už velmi dlouho. Vnímám, že je mocná. A taky se mi zdá, že není úplně v souladu s čistým Světlem. Máte ji zavřenou sama před sebou… to je asi důvod, proč se cítíte tak zabržděná. Teď máte možnost ji přijmout, nebo odmítnout a zvolit si jinou cestu. Je to úplně na vás.“

Dagmara se zeptala: „Jakou jinou cestu?“

„Tu sílu vnímám jako něco, co vám umožňuje dělat rozhodování z ega. Ale naciťte si to sama, možná to budete vnímat jinak. Jiná cesta je rozhodnout se pro Světlo, svěřit se do jeho péče a vedení.“

Chvíli bylo ticho. Vnímala jsem temnotu v její hlavě a anděla, který se na chvíli přestal šklebit.

 

Začátek nové cesty

Pak Dagmar řekla: Rozhodla jsem se, že se jí vzdám. Myslíte, že bychom to ještě mohly nějak udělat?“

„Ale jo, to zvládneme. Bude to asi zajímavé, ale pořádně se uzemním a bude půjde to. Trochu mi to připomíná, když jsme s jednou klientkou rozvazovaly její vazby s církví. Kromě toho tu máme podporu,“ mrkla jsem na anděla. „Opakujte po mně, jestli to s vámi bude v souladu. Kdyby ne, řekněte a vyjednáme jinou cestu.“

Řádně jsem se nastavila, vyprázdnila svou mysl a nechala k sobě přicházet slova pro tu ženu:

„Já, tady a teď…“

Dagmar opakovala po mně.

Byla to síla. Temnota se zčásti tranformovala a zčásti odešla. Zbylo čisté místo, na které jsme akášickým přepisem ukotvily čisté Světlo.

Na konci jsme obě poděkovaly podpoře, které se nám dostalo. Dagmar se cítila uvolněná, „vygumovaná“ a nejdříve v hlavě, pak v celém těle viděla světlo.

Přestala se bát hadů. V jejích představách se občas objeví kobra, která se stala jejím průvodcem. Akceschopnost se značně vylepšila – výsledky terapie se ještě integrují do hmoty. A její další cesta je otázkou jejích dalších voleb.

—————–

Někdy se stane, že se během terapie otevřou a uvolní fakt husté síly a energie. Jaká se nejlepší ochrana před nimi? I o tom bude on-line kurz Healers Academy: Uchop svůj dar léčit vědomě a bezpečně.