+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Lenka Aleiandra Němcová

Jsem terapeutka a průvodkyně lidí,

kteří jsou připraveni odemknout svůj potenciál.

Dovedu k vašim darům i vás.

 

Kdo jsem?

Jsem bytost, která mnoho svých životů zasvětila energetické podpoře a transformaci druhých. To, co jsem se naučila, nyní předávám dál.
.
Moje transformační energie rozpustí všechno, co stojí mezi vámi a tím, kým skutečně jste ve své podstatě.
jasnovědné vhledy vám ukážou cestu, po které můžete jít v souladu se svou jedinečnou esencí.
Vládnu darem Slova, který jasně a přesně pojmenovává i to, co je zamlžené a skryté. V kombinaci s Transformační energií mi to dává možnost přenastavovat a přepisovat staré skryté vzorce.
.
Jsem pevná i soucitná. Vtipná i laskavá. Vždy přijímající a respektující vás a vaše rozhodnutí.
.
Přišla jsem na svět v této době, abych vám ukázala, že být Vidante je normální.
Abych vás naučila pracovat s vašimi “zvláštními” talenty a dary, osobní esencí a energetickým polem bezpečně a efektivně.
Abych vám pomohla najít odvahu stát se tím, kým skutečně jste ve své celistvosti, a žít život, pro který jste se narodili.

S kým pracuji nejraději?

Upřímně?
Nejraději pracuju se ženami, které mají zaběhlé podnikání a chtějí ho posunout o patro výš. Baví mě, že vědí, co chtějí, že jsou si vědomy toho, že investice do sebe = posun byznysu.
Co pro ně dělám?
Načítám během sezení energii jejich byznysu, jejich vlastní roli aktuálně a jejich rezervy. Načítám, jakou mají esenci a co skutečně přinášejí lidem kolem sebe – svým klientům. Pomáhám jim uchopit, jak svou esenci přenést do svého byznysu s maximálním efektem a jak vědomě pracovat se svým energetickým polem.
Výsledek? 
Nový náhled na sebe, svůj byznys a pročištěná energie. Díky tomu se někdy trochu promění služby i struktura byznysu. Někdy není změna ani tak patrná zvenku, ale je velmi cítit zevnitř – ve firmě je jiná energie, věci frčí, všechno to funguje a lidé jsou ochotni zaplatit mnohem větší částky za služby, které vypadají na první pohled skoro stejně, jako u konkurence. Jenže tahle žena už ví, co dělá. Zná kvalitu své energie. Umí pracovat se svým polem. A její klienti si chodí pro to.
Je to jako vědomě vytvořit korpus dortu, kterému konkrétní služby dělají polevu.
.
Také miluju práci s lidmi, kteří se rozhodli přijmout to, že jsou “jiní”. Že vidí, cítí a vnímají víc, než druzí, že ví věci, které “nemůžou vědět”.
Těmto lidem nesu zprávu, že tyhle věci jsou jen zapomenutý aspekt fyziky a fyziologie.
Přijetím tohoto svého aspektu si stoupnou do vlastní celistvosti a začnou se jim otevírat možnosti, o kterých ani nesnili (leda v dětství 😉 ). Učím je, jak své talenty bezpečně uchopit a začít s nimi vědomě pracovat. 
.
Krásná je i práce s klienty, kteří vnímají energie, intuitivně s nimi pracují, ale cítí v tom nejistotu.
Nesu jim poselství, že práce s energií je řemeslo jako každé jiné a že vědomé uchopení jeho základních principů je přenese přes propast nejistoty, strachu a pochybností z vlastních schopností do bezpečného prostoru, kde mohou na pevných základech toho, co se u mě naučili, tvořit vlastní nádhernou cestu.
.
A mými milovanými klienty jsou i lidi, kteří cítí, že je mé služby volají, a dávají tomuto hlasu důvěru, ačkoliv na vědomé rovině přesně neví, co se bude dít.

Jsem také mentorkou žen se speciálními schopnostmi.

Mnoho mých klientek jsou ženy, kterým se otevírají různé mimosmyslové talenty – léčivé Vidante dary anebo už s nimi nějakou formou pracují, a chtějí je uchopit v jejich plné síle a zároveň s vnitřní čistotou.

Poskytuji jim bezpečné vedení ve světě, který se začíná nořit ze zapomnění a k němuž najít informace není snadné. 

Pracujeme formou 1) konzultací, při kterých jim poskytuji vhledy, 2) terapií pro projasnění a odblokování toho, co stojí mezi nimi a jejich plným potenciálem, a 3) supervizí, při nichž je vnímám při jejich práci (obvykle jsem figurantkou) a dávám jim okamžitou zpětnou vazbu.

Prvním krokem je Vidante Healers Academy, kde najdete mnoho odpovědí, návodů i praktických cvičení.

Talenty, dary, vzdělání

Vzdělání

V této existenci jsem vystudovala

Sociologii na Fakultě sociálních věd, UK Praha

Fyzioterapii na 2.LF v Motole, UK Praha

Kromě menších kurzů a seminářů jsem absolvovala celoroční výcvik Craniosakrální terapie u Radka Neškrabala. 

Jaký je rozdíl mezi Cranio a Aleian terapií se dočtete v tomto článku.

Mnoho zapomenutých dveří mi otevřela praxe.

Dar aktivace

V mém energetickém poli jsou kódy, které přirozeně otevírají mým klientkám jejich dary ve chvíli, kdy jsou připravené je uchopit.

 

Kde jste mě mohli potkat?

Kromě kavárny v Bojkovicích také v Pravém Domácím časopisePřečíst si ho můžete TADY.

Také jsme se potkaly s Janou Jánovou v jejím podcastu Srdeční záležitosti. Byl to rozhovor o lásce… a dalších věcech 😉 Chcete si ho poslechnout? TUDY!

 

Kde se vzala Aleiandra?

Příběh mého druhého jména najdete TADY.

 

 

Jak pracuji

 Během terapeutických setkání vytvářím posvátný léčivý prostor, v němž vás dovedu do velkých hloubek. Tam uzdravíme, co je třeba, a díky tomu se vrátíte do celistvosti a do souladu s vaší podstatou. Pracuji vždy s respektem k vašim momentálním možnostem.

Nikdy nerozhoduji o tom, co přesně se bude dít. To ponechávám na vyšším vedení. Vnímám, které dveře pro transformaci se otevřou ve společném pracovním poli a provedu vás změnou.

Moje vedení terapie i supervizí má formu náhledů a návrhů, z nichž si můžete svobodně vybrat. Vždy ctím vaše rozhodnutí.