+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

PRO POMOC

Rozpouštím karmu.

CO POTŘEBUJEŠ?

Vyber si!

Aleian

Terapie na dálku

Ta, která rozpouští karmu.

Univerzální terapie na řešení, vyčištění a projasnění všeho, co je připravené na transformaci. Terapie je vedená tvým záměrem – a fantazii se meze nekladou!

Bezpečně a citlivě ošetřím celou tvou bytost v rozsahu a hloubce, do jaké mě pustí tvůj energetický systém. Pracuji ve velkých hloubkách, bezpečně a s respektem.

Výsledky jsou hluboké a trvalé.

vidante healers academy

Meditace

Proměň svůj strach na sílu

 Čeho se bojíš?

Víš, že to, co tě skutečně ohrožuje, je tvůj strach?

Zbav se ho a uvidíš věci jasně. Vrátí ti to sílu.

V této meditaci ti nabízím prověřenou cestu.

Cena: 249 Kč

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Osobní setkání v Praze nebo v Karpatech

Někdo to má rád z oka do oka.

Během 90 minut setkání můžeš využít veškeré mé talenty, včetně vzdělání fyzioterapeutky. K tvým tématům tak můžeme přistoupit skutečně komplexně.

Osobní setkání dává prostor pro ladění těla i delší konzultaci.

Máš zájem? Napiš mi!

Cena: 6.000 Kč / 90 min.

“To, co říká, je trefné, jasné, přesné jak tečka laseru, a přitom zcela laskavé.”

“Lenku sleduju už delší dobu. Líbila se mi od první chvíle její energie, ve které je hloubka, pokora, moudrost, ale také obrovský smysl pro humor a dívčí hravost. Konečně se mi podařilo před týdnem ulovit pro sebe termín terapie – osobní setkání.

Lenka prostě hned ví. Podívá se a spustí. Je okamžitě napojená. A to, co říká, je trefné, jasné, přesné jak tečka laseru, a přitom zcela laskavé. Něco ve mně se zlehka napnulo, příprava na nějaký protitlak, ale nic nepřišlo. To, co zaznělo, bylo laskavé a přijímající, naprosto bez ega. Pak už jsem jen otevřela srdce a nechala se nést procesem.

A že to byl silný proces. Lenka mě trpělivě vede, slyším její laskavý a přitom pevný hlas, nechává mi na všechno moře času. Pořád je se mnou v kontaktu. Cítím bezpečí. Přijetí. Lásku, která nesoudí a která všechno ví. Když pronese věty, které mám po ní opakovat, mluvím sama k sobě. Pronáším věty, které mi málem utrhnou srdce. Jezero slz. Všechna ta bolest, kdy jsem tohle neslyšela nebo slyšela pravý opak. Ty věty, které jsem slyšela málokdy. A nikdy jsem si je neřekla sama. Ty nejsilnější věty na světě. Miluji tě. Přijímám tě takovou, jaká jsi. Respektuji tě. Lenka to všechno vnímá a ví, že je potřeba to znovu opakovat a více propojit s celým systémem. Že to ještě neprošlo do hloubky. Do podstaty mé bytosti.

A pak přišly věty, které mi vyloudily úsměv na tváři. Ty, kterými si dovoluji tancovat ve větru, v dešti nebo dokonce zpívat hvězdám. Nebo jednoduše sdílet myšlenky, nápady a svou energii se světem. Prostě to pustit ven. Být tou, kterou jsem, bez kalkulu.

Po terapii jsem prožívala 3 dny emočních turbulencí a přeskládávání, které se projevovalo různými psychickými i fyzickými příznaky a neduhy. Po celou dobu jsem měla „po ruce” Lenku na messengeru, která se zajímala, dávala tipy, povzbuzovala mě v tom, že to odezní a měla vždy k dispozici nějaký „vtipný“ komentář, který mě dostal!

Tohle bylo jedno z nejsilnějších a nejvydatnějších setkání, co jsem zažila. Jakoby něco dosedlo na své místo. Spadla ze mě tíha. Vážnost a serióznost mého podnikání. Celého mého života.

Lenko, děkuji za setkání, tvé zkušenosti, pokoru i hloubku. Jsem nesmírně vděčná, že jsem tě mohla potkat a projít si tím právě s tebou. V bezpečí, láskyplně, pevně a s humorem!“

Markéta Odvárková

Najdi svůj hlas, hlasový koučink, www.marketaodvarkova.cz

“Účinky terapie cítím každý den, užívám si lehkosti a zároveň jsem konečně ve své síle.

Terapie s Lenkou mi přinesla obrovskou úlevu. Balvan, který na mě ležel doslova desítky let, je pryč.

Při prvním setkání se uvolnilo tolik energie, jako u žádné jiné terapie, kterou jsem kdy podstoupila. A přitom nebylo potřeba jakékoli drama. Lenka mě vedla celým procesem jemně a s respektem. Přitom jsem celou dobu cítila, že jsem v bezpečí.

Druhá terapie mně pomohla sáhnout si na to, co mi brání být ve své síle. Vedla mě k tomu, abych se přestala už konečně sama před sebou schovávat. Abych sebrala odvahu a vědomě nesla odpovědnost za své činy. Lenka mi ukázala, jak se můžu nadechnout sama za sebe, beze strachu, že svou silou někomu ublížím.

Účinky terapie cítím každý den, užívám si lehkosti a zároveň jsem konečně ve své síle. “

Táňa Rovnerová

Průvodkyně ve vztahu těla a výživy, www.rovnerova.cz

Každá meditace je specifická a vede vás hluboko do nitra, abyste tam uviděli, co potřebujete vidět.”

Při skládání hudby pro Lenčiny meditace ke kurzům jsem se ponořil do jejich slov a vedení. I mě samotného to obohatilo o nové poznatky, jak mám pracovat sám ze sebou.

Ukázala mi cestu nelitovat se a jít za svým srdcem.

Každá meditace je specifická a vede vás hluboko do nitra, abyste tam uviděli, co potřebujete vidět – své nezpracované dětství, ublížení a mnoho dalšího.

S Lenkou je krásná spolupráce, je přímá, pravdivá, žena na pravém místě. Citlivě zasáhne do místa, kde je potřebné dát to do pořádku, i když to bolí a je to nepříjemné. Ale díky tomu poznáte že na sobě pracujete.

Za sebe Lenku doporučuji – a ne jen pro ženy.

Martin Roger Sabol

hudebník, martinrogersabol

Jak se dělá zázrak?

První je tvé Rozhodnutí. To je startér.

Potom je Čistota. Čistota úmyslu, života, slova…

Ta ti otevírá dveře.

Tvé Rozhodnutí, moje dary

a mnou vytvořený posvátný léčivý prostor

pak může dělat zázraky.

Mění životy.

Mění svět.

Lenka Němcová Kontakt

Kde mě najdeš

Můžeme se setkávat v mých online kurzech.

Při službách na dálku mě najdeš ve svém telefonu.

Pro osobní setkání se můžeme domluvit na schůzce v Praze, kde čas od času pracuji, nebo v Komni v Bílých Karpatech.