+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Řekly o mé práci

„Ak zvažujete, neváhajte. Lenka má obrovský dar. Bezpečne, láskavo, dokonca vtipne vás sprevádza celým procesom.“

„Pred telefonickou cranio session s Lenkou som nemala očakávania. Prevládala zvedavosť, hlavne kvoli forme. Pre upresnenie, hoci som v nejakej miere “vidante”, vždy u mňa prevládal pragmatizmus.

Čo presne robila, neviem, ale vy ju a energiu cítite. Bolo to, akoby sme boli spolu fyzicky. A teda, bolo to niečo neopísateľné. Rozumom neuchopiteľné. Mix emócií, uvoľnenia, čistenia, prepustenia, orgazmických stavov, prúdiacej energie, čistej pravej radosti, videnie cez zavreté oči… Jedným slovom WOW. Ďakujem! 

Ak zvažujete, neváhajte. Lenka má obrovský dar. Bezpečne, láskavo, dokonca vtipne vás sprevádza celým procesom.“

Ludmila Hoosová

Marketing & Personal Branding konzultantka & web dizajnérka, www.ludmilahoosova.sk

„Pokud cítíte, že něco hluboko ve vás potřebuje pozornost a péči, tak Lenka je člověk, který vás touto cestou bezpečně provede.

Dnes mám za sebou třetí Cranio na dálku s Lenkou. Její práci jsem s velkým zájmem sledovala už několik měsíců a ve chvíli, kdy zmínila, že nabízí Cranio i na dálku jsem hned věděla, že touto cestou chci jít. 

Vůbec netuším, jak Cranio funguje, ale k Lence cítím hlubokou důvěru. Dokonce takovou, že jsem jí svěřila na Cranio i svou dcerku 🙂 Ve srovnání s jinými setkáními pokaždé vnímám, že při práci jdeme velmi hluboko. Do těchto míst mého vnitřního vesmíru se mi daří dostat jen s Lenkou. 

Samotné setkání je vždy velmi silný a krásný prožitek a ještě několik dní poté mi vždy přichází uvědomění a vnitřní obrazy, které jej pomáhají pochopit, zvědomit, zakotvit. Po dnešním ošetření cítím, jak v místech kde mnoho let byla slabost a bezmoc pevně zakořenila jistota a síla. Je to těžko popsatelný příjemně hřejivý pocit. 

Pokud cítíte, že něco hluboko ve vás potřebuje pozornost a péči, tak Lenka je člověk, který vás touto cestou bezpečně provede.

Klára Hrubá

Koučka, Bachovy esence, tkáňové soli, zijuradost.cz

„Nejdřív musíte spravit ty největší problémy ze stávajícího života a teprve potom otevřít potenciál. Jinak byste lily šampus do děravýho hrnce.“

„Co předcházelo tomu, kde jsem teď? Je toho víc, ale… ano, můžete to vnímat jako reklamu na práci Lenky – kdo s ní poslední dobou pracoval, tak chápe.

Jaro 2019. Začínám k Lence chodit na cranio. Pokaždé jiné dojmy, pokaždé to něco přineslo. Zadání je dlouho téměř stejné, jedno osobní a druhé postupné otevírání mého potenciálu. Někdy necítím téměř nic nebo jsem dokonce popuzená, co si to na mně zkouší. Jindy s neskutečnou lehkostí procházíme minulé životy.

Začátek února 2020. Zadání je jasné, otevíráme potenciál, vše je připraveno, ale ještě nejsem úplně ready to spustit

5. březen 2020. Otvíračka

Tak, tady nás máte 

Předpokládám, že teď by ten proces šel rychleji a intenzivněji, ale nejdřív musíte spravit ty největší problémy ze stávajícího života a teprve potom otevřít potenciál. Jinak byste lily šampus do děravýho hrnce.“

Jana Svobodová, marketing

marketing-svobodova.cz

„Měla jsem pocit, že se dotýkám svého potenciálu. Měla jsem pocit, že Lenka ho vidí a dívá se na mě skrze něj – a to je něco, co fakt chcete zažít!

Před cca 2 týdny jsem poprvé absolvovala s Lenkou své první Cranio na dálku.

Byl to neuvěřitelný zážitek, který se vymyká hranicím „normálního“.

Co jsem ocenila nejvíc?
1) Lenka je PROFESIONÁLKA KAŽDÝM COULEM! Nebudu chodit kolem horké kaše. My dvě se známe a já se teď osobně nacházím v poměrně prekérní situaci. Tak prekérní, že většině lidí se při jejím vyslovení okamžitě otevřou jejich vlastní projekce a vylézají strachy. Lenka o ní předem věděla. Byla jsem naprosto ohromená její schopností otevřít a držet společně sdílený prostor bez vlastních projekcí (nebyla tam ani ta nejtitěrnější). Klobouk dolů!
2) HLOUBKA. Lenka mě zavedla do hloubky, do které se sama dostávám jen výjimečně (pokud vůbec). Pomohla mi se rozkoukat, otevřela prostor pro to, co se potřebovalo vynořit. Bezpečně. Celou dobu jsem cítila, že je to můj prostor – cítila jsem, že Lenka ho vnímá a nekonečně ctí, že cílem je mé propojení s ním… Ona je „jen“ v roli zprostředkovatele.
3) A poslední, co potřebuji vyzdvihnout je BEZPODMÍNEČNÉ PŘIJETÍ, kterého se mi dostalo. Měla jsem pocit, jako by mě konečně někdo DOOPRAVDY viděl. Cítila jsem ostřeji, kde se teď nacházím a zároveň jsem měla pocit, že se dotýkám svého potenciálu. Měla jsem pocit, že Lenka ho vidí a dívá se na mě skrze něj – a to je něco, co fakt chcete zažít!
Jestli váháte, už neváhejte! Díky Leni!
Jana Machová, jóga, shiatsu

Jednoduše v těle

„Otvíráme témata, která jsou ve mně zamrzlá a manifestují se také na fyzické úrovni.

„Jsou to asi 2 měsíce, co jsem se rozhodla vyzkoušet službu Cranio na dálku v provedení Lenky.

Po prvním setkání jsem se rozhodla, že tahle služba znamená péči o mé já, především na úrovni energetické a že by bylo dobré setkávat se pravidelně.
Nedokážu přesně popsat, co se děje, ale děje se to. Otvíráme témata, která jsou ve mně zamrzlá a manifestují se také na fyzické úrovni. Cítím jemné nenásilné vedení. Chcete nahlédnout pod pokličku? Vyzkoušejte.
My máme zrovna rozpracovaný rozhovor mezi mou vnitřní ženou a vnitřním mužem, zajímavé se podívat, jak ti dva spolu komunikují a jak se to pak manifestuje ve fyzickém světě.
Co se mi líbí nejvíce?
1.Péče, 2.Nadhled, 3.Profesionální jistota.
Úžasné je jemné předávání informací, které potřebuji.
Vy, které pomáháte, vědomě či nevědomě pracujete s energií, vyzkoušejte.
Děkuji, Leni.“
Jana Jánová

Koučka, janajanova.cz

  „Spracovať si prostredníctvom Cranio svoje osobné bloky, je ako vydať sa k svojim cieľom skratkou červej diery, namiesto zdĺhavého pochodu podľa mapy, ktorú nakreslil niekto iný.

Cranio na diaľku u Lenky som si objednala v tom momente, ako som túto ponuku uvidela. Nikdy predtým som „na tom“ nebola, ale manžel chodí pravidelne – a keď sa jemu podarilo dostať cez traumy, ktoré ho trápili celý život, povedala som si, že keď sa to podarilo chlapovi (!), tak ja, ako vnímavá a cyklická žena, mám úspech zaručený.

Ha.ha.ha.

Teda, neberte ma zle, Lenka mi už po jednom „ležaní“ pomohla uvedomiť si, pomenovať, spracovať a dostať sa cez OBROVSKÝ BLOK, ktorý som si niesla z detstva.
Po našom stretnutí sa – nepreháňam – otvorili brány, ktoré som ani netušila, že ma obkolesovali a bránili mi v rozšírení môjho potenciálu.
.
Mesiace a roky som sa snažila dosiahnuť jednu vec a nešlo to. Vyskúšala som všetko možné, ale stále… to bolo tak blízko a pritom neuchopiteľné. Keď sme s Lenkou odokryli túto spomienku a rozkľúčovali jej význam pre môj dospelý život, tento neviditeľný závoj opadol.
A mne sa to konečne podarilo.
Teda, inak – prišlo to ku mne vlastne úplne samo.
Bez námahy. Proste wow.
.
Čo sa ale nedá povedať o cranio ako takom. Preto to ha-ha-ha (smejem sa svojej naivite). Čakala som jemnú vizualizačnú techniku, cinkot a trblietavé vílie krídla, ale ten „ponor“ bol taký intenzívny, že som po zvyšok dňa len „čumela do blba“ a cítila, ako sa mi v hlave mi úplne citeľne precvakávajú nové programy. Zároveň s tým sa rozplynuli tie staré.
.
Toto je dlhá recenzia. Ale veľa žien sa ma pýtalo, čo to vlastne je to Cranio. Ja sama som si to „googlila“ a popis mi prišiel, no, nedostačujúci. Toto je moja osobná skúsenosť a verím, že ostatní to pociťovali inak. Pre mňa to bol boj s vnútornými bubákmi, a bolo to kurňa náročné. Ale Lenka stála vždy pri mne, podržala ma slovom, ukotvila moju silu a pomohla mi celý ten proces uchopiť a spracovať.
.
Na záver poviem len toľkoto:

Spracovať si prostredníctvom cranio svoje osobné bloky, je ako vydať sa k svojim cieľom skratkou červej diery, namiesto zdĺhavého pochodu podľa mapy, ktorú nakreslil niekto iný.

Všetky odpovede už sú totiž v našom vnútri.

Ďakujem, Lenka, že si mi pomohla. A rozhodne si ešte pomôcť nechám- veď prečo by som na tom mala byť sama? 🙂

Michaela Růžičková

michaelaruzickova.sk

V místnosti není nikdo, kdo by mne rušil svojí přítomností a zároveň mám pocit, že je tu Lenka plně se mnou, naladěná jen na mne. Moje duše se uvolňuje…

Poslední dobou se o mne pokoušelo každé nachlazení, co šlo kolem a cítila jsem se taková „přidušená“. Objednávám se u Lenky na Cranio na dálku. 

Lenčin hlas je v telefonu velice příjemný a zároveň pevný. Zadávám záměr podívat se na plíce, na můj dech. Během terapie řešíme moje „téma“ a další, která přicházejí. Lenka mne aktivně provází, ukotvuje. V místnosti není nikdo, kdo by mne rušil svojí přítomností a zároveň mám pocit, že je tu Lenka plně se mnou, naladěná jen na mne.

Moje duše se uvolňuje…

Následují silné prožitky, které bych obtížně popsala slovy. Po konci terapie ještě hodinu zapisuji, vstřebávám. Rozšířil se mi hrudník, pocitově i fyzicky. Je plný prostoru pro můj hluboký dech a síly (v mé představě ohně), která mi jej i týden po terapii pomáhá čistit od emocí a strachů. Má duše je konečně zpátky, je tu a je silná.“ 

Těším se na příště. Tohle si vyžaduje pokračování.“

Alena Podzimková

“ Cítím se, jak kdyby mě někdo vysvobodil z nějaké jeskyně. Vidím kolem světlo, velmi se mi prohloubila schopnost vnímat svět.“

„Měla jsem silný pocit, že dopřát si Cranio na dálku je to pravé pro mě. Nemohla jsem najít svou cestu, nemohla jsem najít, jaký přínos bych mohla mít pro ostatní. Byla jsem jaksi zaseklá a nemohla se z toho vymotat. 

Takové bylo zadání, vejít do své síly.

A děly se věci. Lenka mě laskavě prováděla mými vnitřními světy, kde jsem mohla řešit zasuté bloky. Bylo to zvláštní a někdy bolestivé, ale vyústění bylo vždy do dobrého pocitu, do pocitu, že odešlo něco, co mi nesloužilo.

První den po Craniu byl rozporuplný. Prostě pocit, že mi je ještě hůř, že nezvládám situace, které jsem dřív dokázala nějak ustát. Napsala jsem o pomoc Lence a ona mě přes messenger krásně uklidnila. Pomohla mi uvědomit si, že nemám na sebe přísná, nemám od sebe nic očekávat a nechat to plynout. To se mi podařilo a jsem za to na sebe hrdá.

A pak se to stalo. Najednou mi to do sebe všechno zapadlo. Jak moc se zanedbávám, jak nedávám nic sobě, jak pořád lpím na tom, co si o mě myslí ostatní, jak mám strach, abych někomu neublížila, jak mám výčitky svědomí, že nejsem dost dobrá a taky pocit, že všechno je hrozně těžký.

Najednou mi došlo, že se musím starat o sebe. Teď o nic jiného. Protože pokud se nebudu starat o sebe, nemůžu nic dát ostatním. Největší váhu pro mě má, že jsem si na to přišla sama. Lenka mě k této odpovědi „jen“ lehce dovedla. Po tomto uvědomění mi Lenka napsala: Nejdřív si musím zamést na svém dvorečku a až pak na něm můžu něco nového stavět. A ještě, že to nemusí být těžké. Může to jít lehce, stačí se rozhodnout a dovolit si to. A já se rozhodla a dovoluju si to od té doby každý den.

Od té doby je mi lehce. Cítím se, jak kdyby mě někdo vysvobodil z nějaké jeskyně. Vidím kolem světlo, velmi se mi prohloubila schopnost vnímat svět. Mám pocit, že jsem ušla dlouhou cestu. Přitom se to celé odehrálo během dvou týdnů…
Lenko, moc děkuju! Bylo to pro mě velmi silné, velmi přínosné a já cítím, že tohle je jen začátek.“
Lenka Juříčková

učitelka, výtvarnice

To, co jsem řešila, z mého života jednoduše odešlo nebo se pokojně rozpustilo do ztracena.

Lenka je pro mě Vědma z Bílých Karpat. Po práci s ní se opravdu děje „nemožné na počkání, zázraky do tří dnů“.

To, co jsem řešila, z mého života jednoduše odešlo nebo se pokojně rozpustilo do ztracena.

To, co jsem si přála, živě cítím a vnímám.

Děkuji Lence a jestli Vás práce s ní také láká, rozhodně doporučuji. Vytvoří prostor, kde se cítíte v naprostém bezpečí a pak jemně, citlivě a zároveň velmi účinně rozproudí vše, co je třeba. Jsem vděčná, že Lenku znám, už rozvažuji, na kdy se k ní opět objednám.

Adéla Mikolášová

„Mým záměrem bylo si odpočinout a pravda je, že jsem se od té doby zklidnila. Přehodnotila jsem přístup k sobě a svému času.

„Když jsem se po prvním Cranio na dálku pozorovala, měla jsem pocit, že nic úplně revolučního nepozoruji.

Pak jsem si uvědomila, že mým záměrem při ošetření bylo si odpočinout a pravda je, že jsem se od té doby zklidnila. Navíc jsem přehodnotila přístup k sobě a svému času, místo naplánování nestihnutelného množství aktivit na jeden den už jsem schopná reálně zhodnotit, tolik zvládnu udělat. A v důsledku pak nejsem zklamaná, že jsem to nestihla – naopak si děkuji, že jsem stihla tolik aktivit, byť je jich mnohem méně, než by býval byl původní záměr. Takže posun je vlastně významný 😀 A myslím, že mé tělo ještě potřebuje opečovat a povzbudit a já mu to chci dopřát. Těším se na další setkání.

Zuzana Nováková

Rádce začínajících manažerek a manažerů, zuzana-novakova.cz

„Moje zadání k sezení bylo: „Jak mám v tom svém životním byznys projektu udržet rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií? A dovolit si přijímat peníze za svoji práci bez toho, že bych musela těžce pracovat, jak mě to učil můj táta?“
Dneska jsem měla s Lenkou druhé Cranio setkání na dálku a během něho jsme měly neuvěřitelný prožitek.
Objevila se velká, mohutná, neuvěřitelně silná řeka, která v sobě nesla krásnou ženskou energii. Její koryto, čili mantinely, základ a bezpečí bylo z bílého lesklého kamene, který byl zdrojem mužské energie.
Potřebují se navzájem. Bez kamene se řeka rozpadne na tisíce malých potůčků a ztratí svou sílu. A z kamene bez reky bude poušť.
Moje řeka pramení z ostatních řek a vodních zdrojů celé Země, všechny jsme propojené do jedné společné, mohutné síly, každý potůček přidává na síle té řece.
Ta řeka je natolik silná, ze se nemusí nadřít, aby  dostala lodičky, které po ní plují, na své místo. Musí jen být a být plná. To je všechno.
Abyste chápaly o co tady jde, moje zadání k sezení bylo: „Jak mám v tom svém životním projektu pro ženy 45+ udržet rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií? A dovolit si přijímat peníze za svoji práci bez toho, že bych musela těžce pracovat, jak mě to učil můj táta?“
Leni, hymna té řeky je tady a nebudete tomu věřit, ta hudba má název „River Flows In You“ by Yiruma.
Tatiana Mironova

Psycholožka, closethegap.eu

„Ještě jsem nezažila, že by se někdo dokázal tak napojit na samoléčivé schopnosti těla a okamžitě spustit uzdravování.“

„Cranio na dálku s Lenkou je fakt na úrovni zázraku. Ještě jsem nezažila, že by se někdo dokázal tak napojit na samoléčivé schopnosti těla a okamžitě spustit uzdravování. To, co jsem pustila s Lenkou, jsem v sobě vláčela 30 let. Taky se nedivím, že se to tělu nelíbilo. A jak mi je najednou lehko :-)“

Klaudia Sauerová

jogínka, lingvistka, překladatelka

„Během celé terapie si jen pamatuji, co se dělo v mém těle a jaké obrazy se mi zjevovaly. Už nevím, co jsem říkala, ani moc nevím, co říkala Lenka, ale slova nejsou podstatná. Ta energie byla neskutečná!“

„Na Cranio terapii na dálku jsem chtěla řešit svou únavu, běžně jí říkám fontána. Tušila jsem, že to souvisí s mou neschopností cítit emoce, napojit se na jiné, radovat se. Kdysi jsem si zablokovala negativní pocity a s nimi se „vyply“ i ty hezké. Neprožívám, jen jsem. Nic moc. Lenka mi hned prozradila, že vidí izolací a samotu a já pochopila už při těchto slovech, že se neizoluji jen od svých emocí, ale i všech a všeho. Udělala jsem si za ty roky krunýř, který nepropustí nic.

Během celé terapie si jen pamatuji, co se dělo v mém těle a jaké obrazy se mi zjevovaly. Už nevím, co jsem říkala, ani moc nevím, co říkala Lenka, ale slova nejsou podstatná, ta energie byla neskutečná!

Otevřela jsem se. Určitě tam jsou ještě fragmenty, ale prosvítám a pouštím k sobě.

Během následujících několika dní jsem měla slibované návaly horka, také jsem úplně přestala cítit nohy, ale jinak jsem se cítila jenom „víc v pohodě“. Zato to, co jsem začala pozorovat pár dní poté? Já toho vyblokovala daleko víc, než jen emoce! A když moje nohy opět přišly k sobě, nikdy jsem neměla silnější pocit stability a zakořenění.

Fontána se začíná pomalu plnit.

Jsem Lence moc vděčná za její smysl pro humor i za to, že mě dokáže vést a pomáhá mi najít cestu k sobě.

Barbora Vlášková

webdesignérka, baravlaskova.cz

„Teprve tohle setkání mi dalo poměrně ucelenou představu o tom, jaké nese moje duše kvality, dary a odkud pochází.

Rande s mou Duší jsme si s Lenkou daly před více než dvěma týdny. Upřímně řečeno, byla to pořádná jízda. Kdybych měla popisovat, co vše jsem o své duši a od své duše zjistila, byla by to dlouhá story. A tak snad jen pro ty, které zajímá, co od podobného setkání čekat, napíši pár slov k tomu, co mi to přineslo.

Ačkoliv se svou duší komunikuji již nějakou dobu, teprve tohle setkání mi dalo poměrně ucelenou představu o tom, jaké nese kvality, dary a odkud pochází. Pro svou cestu jsem si odnesla povzbuzení jít do věcí, které mi přišly totálně ulítlé, ovšem má duše je prostě umí a to, že o nich mlčím a “normálním lidem” je neukazuji, na tom nic nemění. Odnesla jsem si pochopení, že ač se celý život snažím být z pohledu této reality normální, normální jsem já a ne lidi, kteří jsou odpojení od většiny možných úrovní vnímání.

A zejména poslední týdny sleduji, jak do všech oblastí mého života vstupuje jasnost, což je jedna z kvalit mé duše.

Asi z toho všeho je zřejmé, že Lenku a setkání s duší vřele doporučuji, že? 🙂

A děkuji jí za laskavé vedení a podporu tam, kde jsem si do té doby netroufala si troufnout.

Šárka Hájková

Terapeutka, průvodkyně, sarka-na-ceste.cz

Vrátily jsme spolu mým rodičům všechna přesvědčení, která mi neslouží.

Měla jsem pocit, že Lenčinu službu Cranio na dálku nutně potřebuju, i když jsem si vlastně nedovedla představit, co přesně se pod ní skrývá. Zrovna se „náhodou“ uvolnil i vhodný termín a já se hodně těšila, i když jsem byla nervózní, jak všechno půjde.

Lenka byla skvělá, s klidem mi všechno vysvětlila, zvolily jsme jedno nosné téma a začaly s odstraňováním energetických bloků v těle.

Mým tématem byly „hranice“, zjistila jsem, že bez správného nastavení nemůže člověk dobře fungovat ani v podnikání, protože se hodně vyčerpává, nebyla jsem schopná odpočívat a neustále jsem měla pocit, že ještě něco „musím“. Vrátily jsme spolu mým rodičům všechna přesvědčení, která mi neslouží. Hodně se mi ulevilo, jako by mi odešlo něco hodně těžkého z těla a začala jsem volně dýchat. Taky jsem cítila, že můžu konečně otevřít svůj potenciál.

Od té chvíle jsem jistější sama v sobě i pevnější navenek.

Byl to krásný zážitek, doporučuju všem 🙂 

Pavlína Libová

libovolno.cz

Neumím si to vysvětlit, ale Cranio na dálku ve mně zanechalo hlubší dojem než většina terapií, které jsem absolvovala face to face.

„Před Cranio na dálku jsem byla docela nedůvěřivá. Cranio jsem kdysi absolvovala a žádné změny jsem necítila. A to byla terapeutka se mnou v jedné místnosti, a ne za kopečkama. Lenka se mnou měla svatou trpělivost, protože v první části terapie jsem asi hlavou docela kladla odpor. Vedla mě velice citlivě, její přítomnost jsem cítila, jako by tam byla. Poprvé, kam má paměť sahá, jsem dokázala na déle než pár vteřin vypnout mysl a být jen v těle. Neuvěřitelný zážitek. Nejsilnější pro mě bylo, že jsem se zvládla postavit za sebe a nenásledovat její pokyny na ukončení spojení ve chvíli, kdy jsem to nedokázala zvládnout. Lenka reagovala opět velice citlivě, dala mi prostor, já jsem situaci zvládla a po skončení jsem se cítila neuvěřitelně silná.

Neumím si to vysvětlit, ale Cranio na dálku ve mně zanechalo hlubší dojem než většina terapií, které jsem absolvovala face to face. Fakt smekám a je úžasné, že tyhle služby mohou využívat i ti, kdo nemají tušení, kde je Komňa. Lenka je výborná, skvělá, fenomenální. Já jsem trochu nový člověk. Cranio na dálku má před sebou velkou budoucnost. Děkuju a jsem vděčná, že jsem měla možnost to zažít.“

Alžběta Vintrová

copywriterka, korektorka , alzbetavintrova.cz

„Setkání s mojí duší bylo opravdu silné. Odpověděla mi na všechny otázky, které jsem měla.“

Cranio s Lenkou jsem chtěla vyzkoušet už dlouho a když se objevila nabídka na setkání s duší, tak jsem neváhala.

Setkání s mojí duší bylo opravdu silné. Odpověděla mi na všechny otázky, které jsem měla. Nejvíc pro mě bylo ji vůbec vidět. Kromě setkání s duší se ale děly další věci mezi nebem a zemí, kterým jsem nerozuměla, ale díky Lenčinu vedení je nechávala projít a prožít si.
Na konci terapie jsem cítila jakoby mi ze zad spadla tíha světa 😅 a mé tělo bylo jiné než před hodinou. Levá polovina těla, kterou jsem měla roky zatuhlou se stala najednou mojí součástí. Nevěřila bych, co všechno se dá za hodinu udělat a pustit.
Za sebe bych Cranio doporučila každému, kdo potřebuje něco odhodit, opustit nebo víc poznat sebe a své tělo.
Lenka mě naprosto dostala svou lehkostí, nadhledem a humorem. Tak nějak jsem z ní cítila i na tu dálku, že ona prostě ví …
Děkuji za tuto příležitost. ❤️

Lucie Bednářová

sobenaproti.cz

Lenka je velice příjemná, z jejích slov i z celé její osobnosti sálá teplo a ochrana. Její péči si plánuji dopřávat častěji, protože to je doslova balzám.

„S Lenkou jsem nejdříve měla konzultaci. Oslovila jsem ji s dotazem na jeden fyzický projev mé minulosti. Během konzultace mě Lenka navedla a poradila, co udělat, abych si sama zjistila, co to přesně je a hlavně jak se toho zbavit. Navrhla 2 řešení, obě jsem udělala. Hned po prvním přišla psychická úleva, „pouto se přetrhlo“. Druhou část „rozloučení“ jsem dělala teď a ještě to ve mně probíhá, ale věřím a cítím, že mi to funguje.
Několikrát mi položila otázku, po které přišel AHA moment. Dokáže velice jemně člověka nasměrovat, aby si přišel na vše potřebné sám.
Lenka je velice příjemná, z jejích slov i z celé její osobnosti sálá teplo a ochrana, tak jsem se rozhodla, že se objednám i na Cranio na dálku. 
Touto dobou mám za sebou druhé.

Trochu jsem tušila, co se bude dít a přesto to bylo jiné. Dočerpávala jsem energetický deficit a nechala se opečovat. Lenka mi pomohla kontaktovat mé 2 průvodce – mého blanického rytíře (jak ho Lenka vtipně a trefně označila) a mého zvířecího průvodce. Cranio bylo ve čtvrtek, včera jsem byla plná energie a dnes jsem velice fyzicky unavená. Ale vím, o co jde, a byla jsem na to připravená.

Lenčinu péči si plánuji dopřávat častěji, protože to je doslova balzám. Minulé Cranio jsme řešily rod a bylo to dost intenzivní. Tentokrát to bylo opravdu o doplnění rezerv a opečování.

Když oklepete lžičku o hrneček, má to jiný zvuk, když je položený na stole, než když ho zvednete. Stejně tak naše duše zní jinak, když vás někdo podrží… Leni, MOC děkuji za Tebe, tvou FB skupinu a Tvoje Cranio na dálku. S Tebou je cokoli nesmírně povznášející zkušenost. ❤

Monika Boušková

Lenka ma previedla Cranio ´stretnutím´ s prirodzenou dôverou, odborne, bez zaváhania.

„Keď som zažila svoju prvú Cranio-terapiu s Lenkou, dokonca na diaľku, nemala som žiadne očakávania, lebo som proste vedela, že to bude skvelé. Tak sa aj stalo. Lenka ma previedla ´stretnutím´ s prirodzenou dôverou, odborne, bez zaváhania. Jej trefné otázky otvárajú nové témy, ktoré profesionálne a s rešpektom vytriedi, vyhodí, prepojí, posilní. Cítila som celý čas, že VIE a rozumie. V niektorých momentoch mi bolo ťažko, vzápätí ľahučko, spokojne až šťastne, čo trvá doteraz. Jej zmysel pre humor a príjemne zdvorilý takt pomáha zhodiť závažia, vnímať láskyplné bezpečie.

Lenka, ďakujem. A držím iskru :-).“

Dana Galbavá Baliová

právnička, mediátorka, www.mediatorka.sk

„Mám dojem, že jsem se díky našemu Cranio setkání nějak zvláštně posunula do vyššího a radostnějšího prostoru.

Absolvovala jsem s Lenkou Cranio na dálku už téměř před měsícem a pořád vnímám, že se během naší společné práce COSI posunulo a přeskládalo. Těžko se to popisuje, ale změnu pociťuji i fyzickou, jako by se zpevnila skořápka kolem mého těla a slabé a často zraňované části se zahladily.

Jsem zvyklá na vizualizaci, proto mi Lenčina metoda velice vyhovovala, malovala jsem si v mysli scénáře, kterými mě Lenka citlivě prováděla.

Řešily jsme společně především vztahy a musím ještě jednou Lence poděkovat, protože mám dojem, že jsem se díky našemu Cranio setkání nějak zvláštně posunula do vyššího a radostnějšího prostoru. Děkuji a doporučuji..“

Jana Knížková

učitelka hudby

„Určite s ňou do toho choďte, ak si Vás to volá.“

„Cranio na diaľku s Lenkou bolo úžasné. Hlboký relax a rozprúdenie energie v tele, nádherné obrazy… No a hlavne hlboký pokoj v duši. Sú to tie najlepšie lázne. Už sa teším na ďalšie sedenie, či vlastne ležanie 😉 Určite s ňou do toho choďte, ak si Vás to volá.“

Silvia Soláriková

Intuitívna biznis koučka

„Za boha jsem si nemohla vzpomenout, co jsem s ní řešila před 5 týdny. Jasně, že si to nepamatuji, vždyť já do toho zapadla jak do pohodlných bot.

Když mne Lenka před pár dny požádala o referenci, tak jsem se orosila, protože jsem si za boha nemohla vzpomenout, co jsem s ní řešila před 5 týdny. Tak jsem se jí musela dneska zeptat a vzápětí mi to došlo.

Jasně, že si to nepamatuji, vždyť já do toho zapadla jak do pohodlných bot. Moje téma bylo přechod na online semináře. Tohle jsem zvládla během 4 dní a první seminář začala ve čtvrtek, terapii jsem měla v pátek. Měla jsem hlavně obavy, zda nebude selhávat technika, co lidi, jak to půjde mně, která nesnášela i pouze skype s kamerou. A jde úplně skvěle. Lidi jsou nadšení, já jsem nadšená. Proč jsem to nedělala dřív. Technika mne netrápí, vše funguje skvěle. A teď v tom vidím přínos crania. Já introvert, byť duší učitel, člověk co se nerad fotí a nikdy netočí, v tom jedu jak štika ve vodě. Díky, Lenko.“

Martina Taubrová

BFRP, koučka, Bachovy esence, martinataubrova.cz

S Lenkou jsme se spojily telefonicky a musím říct, že má i takhle na dálku velké charisma a je znát, že to je silná a vyzrálá osobnost a bylo to prostě příjemné.

Zhruba před měsíce jsem s Lenkou absolvovala Cranio na dálku. Po velké chvále v recenzích jsem to chtěla taky zkusit.

Jelikož jsem netrpěla nějakými zásadními problémy, moje zadání bylo „znormálnit a odblokovat můj přístup k hubnutí“. Hned na začátku napíšu, že jsem celkem skeptik, očekávám reálný a citelný přínos – tedy nejsem ochotná věřit všemu. 

S Lenkou jsme se spojily telefonicky a musím říct, že má i takhle na dálku velké charisma a je znát, že to je silná a vyzrálá osobnost a bylo to prostě příjemné  Na konci jsem cítila poměrně silnou energii, i když v těchto věcech jsem opatrná.

A teď ten výsledek.

Celý měsíc jsem měla opravdu výrazně větší množsví energie, než u mě bývá zvykem. Nevím, jestli to můžu stoprocentně přičíst Lenčině terapii, anebo probuzení mé psychiky v souvislosti s koronavirovou krizi, ale úroveň energie, kterou jsem měla, mě fakt překvapila. No a bonus – dneska jsem se po měsíci vážila a mám o kilo méně. I když moje životospráva nebyla za ten měsíc žádný zázrak a pohybu jsem nedala doslova nic (oproti předchozím měsícům, kdy jsem se hýbala i dobře živila, ale nehubla). A taky pozoruju přecvak v hlavě, nevnímám už hubnutí jako žádný problém. Nemám chuť tomu tématu věnovat žádnou zvýšenou pozornost, beru to prostě jen jako jednu z věcí, které potřebuju zařídit.

Nebýt koronavirové krize, byl by to Lenčin jasný úspěch, takto je to jen velmi pravděpodobné, že za tím je skutečně tato terapie. Určitě ji ráda vyzkouším znovu, pokud budu potřebovat něco řešit 

Nina Baše

podnikatelka, překladatelka a tlumočnice

„Lenka pokládá skvělé otázky. Pokud si odpovíte upřímně, přinesou Vám velké výsledky a změny v životě.“

„S Lenkou jsem se setkala v jedné soukromé skupině, kde mi odpověděla na můj příspěvek velmi zajímavou otázkou. Díky ní jsem si uvědomila, co vlastně celý život dělám a že to vlastně ani neumím jinak. A přitom si tím tak hodně ubližuji. Pak položila další… A já jsem do druhého dne přemýšlela, jak to udělat, abych to už nedělala a mohla se tak cítit lépe. Měla jsem v sobě spoustu otázek a zároveň hrozný strach a zmatek. Na soukromé konzultaci s Lenkou jsme to všechno probraly. Lenka pokládá skvělé otázky. Pokud si odpovíte upřímně, přinesou Vám velké výsledky a změny v životě. Spoustu věcí mi došla a hlavně přišla obrovská úleva. Můj strach se proměnil. A těším se na cestu poznání. Děkuji, Leni, za konzultaci.“

Radka Krosnářová

„Pokud jste připraveni překročit vlastní stín, odevzdat se její péči a trochu cvičit, bude z vás v krátké době nový, lepší člověk.“

„Lenku můžu jenom doporučit!

Pokud jste se rozhodli ukončit svoje fyzické nepohodlí, vzít odpovědnost za svoje zdraví a začít se znovu cítit svobodně a uvolněně, Lenka je váš člověk.

Můžete si dopřát hýčkanou masáž, ale v čem je Lenka opravdový poklad je fyzioterapeutická a energetická diagnostika, vytvoření rehabilitačního balíčku na míru a doporučení cviků na podporu procesu mezi setkáními.

Její intuice je přesná, někdy se dozvíte i to co nechcete slyšet, ale moc dobře víte, že je to pravda. Pokud jste připraveni překročit vlastní stín, odevzdat se její péči a trochu cvičit, bude z vás v krátké době nový, lepší člověk.

Zdraví = svoboda“

Petra Guhlová

manažerka, koučka, petraguhlova.com

„Její cvičební metoda je zcela ojedinělá a o to cennější, dává pohybu další rozměr.“

„Chtěla bych Lence poděkovat za to, co mi předala na svém cvičení. Postoj, který jsem si přinesla na první lekci, byl ustrašený, s rameny přitisknutými ke krku a lokty k tělu, jako bych očekávala útok. Skrze cvičení mi pomohla uvědomit si, že mám právo na dostatečný prostor kolem sebe, pro sebe. Už vím, že postavení mého těla je jen odrazem toho, jak se chovám sama k sobě. Díky tomuto uvědomění mám nyní zcela jiný postoj k životu.  Její cvičební metoda je zcela ojedinělá a o to cennější, dává pohybu další rozměr. Za to jí patří můj velký dík.“

Milena Pípová

lektorka angličtiny

„Přináší úlevu na těle i na duši.“

„Milá Leni, chci vám poděkovat za pomoc, kterou jste mi poskytla. Jste velmi vnímavá a empatická osoba a já se na setkání s vámi vždy moc těším. Přinášíte úlevu na těle i na duši. Přeji, ať se vám daří ♡♡♡“

Jana Kubínová

textilní výtvarnice, www.blueprint.cz

lenka-nemcova

E-mailová série zdarma

5 dní - 5 e-mailů

 

5 základních témat pro efektivní práci se svou energií v transformujícím se světě!

 

Ďekuji za váš zájem!