+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Přiznám se, že mi trvalo nějakou dobu, než jsem se sama zorientovala v tom, co se skrze mě vlastně děje. Ale už to vím – a třeba to i vám dá nápovědu k otázkám, které řešíte v souvislosti s vašimi aktivitami 😉

 

Cranio: Dech života

Cranio je technika, v jejímž srdci je “dech života” – přirozená energetická pulzace všeho živého. Dá se opravdu vnímat – cítíte to pod rukama, když se dotýkáte druhého člověka (no dobře, někdy je třeba trochu praxe a sebevědomí, že to opravdu můžete cítit i vy 😉 ).

Dech života pulzuje ve třech základních rovinách.

Nejrychlejší rytmus má takovou zemitou esenci a opravdu se vztahuje k fyzickým strukturám.

Třeba takové lebeční kosti – zdá se mi neuvěřitelné, že se na anatomii na lékařských fakultách pořád ještě učí, že lebeční kosti jsou srostlé a spoje mezi nimi rigidní, nepohyblivé. Takový blud! Jo, u mrtvé lebky to tak opravdu je. Ale u živého člověka má každá kost svůj přirozený vzorec pohybu v rámci celého systému všech lebečních kostí. Podívejte se třeba na toto krátké video.

Pomalejší rytmus má charakter vody a týká se “tekutinového těla“, jiné roviny vaší bytosti. I s fyzickými t tkáněmi se dá pracovat jako s tekutinou díky fasciálnímu systému a tao rovina nabízí fantastické možnosti. Ale v rámci tekutinového těla se můžete dotýkat i jemných emočních struktur, mentálních vzorců a dalších otisků z dob minulých.

Nejpomalejší rytmus má božský charakter. Zatímco předchozí dva můžete vyvolat, naladit se na ně, pracovat s nimi záměrně, tento poslední je mimořádný. Přichází, když mu uděláte podmínky… a když uzná za vhodné se objevit.

Dech života je pro mě něco zázračného, nádherného a dojemného. Podívejte se na toto video a posuďte sami.

A s jeho pomocí se dají dělat zázraky.

 

Božský dar: Dokonalé zdraví

Druhým pilířem Cranio je vědomý kontakt s potenciálem dokonalého zdraví a souladu, který je přirozeně obsažen v každé tkáni, v každé buňce, v každé struktuře vaší lidské bytosti. Tomuto potenciálu dáte podmínky a prostor a tak mu umožníte rozkvést.

Ano, opravdu to tak je.

Každá vaše část ví, jak to vypadá, když je dokonale zdravá.

Takže nepotřebuje opravovat. Stačí jí dám příležitost se tak projevit.

To je skvělý, co? Umíte si představit, co se stane, až se tahle informace usadí v informačním poli naší společnosti jako samozřejmost?

 

Aleian terapie

Tento název pro mou terapii vznikl na žádost Radka Neškrabala, který si nepřál, abych své služby na dálku formálně nazývala Cranio. Radek je mistrem svého řemesla a samozřejmě ví, že prostor není žádnou překážkou. Ale snaží se, aby tuto metodu začala uznávat i oficiální medicína a mohli z jejích zázraků těžit i “pacienti na pojišťovny” – a asi všichni chápeme, že některé věci je třeba dávkovat… 😉

Pravdou ovšem je, že už jsem v té době vnímala, že to, co dělám, se od Cranio technik vzdaluje. Díky němu jsem tak udělala krok, který by mě stejně čekal: Přestala jsme se skrývat za techniku, která už má přeci jen nějaké jméno, a začala být sama za sebe. 

Cesta, kterou teď provázím řadu svých klientek-kolegyní.

 

Co to tedy je, ta Aleian terapie? Jak to funguje?

Jsem to jednoduše já.

Projev mé bytosti v rámci hlubokého terapeutického procesu. A jak se vyvíjím a rostu já, tak se vyvíjí a roste i ona. Čím lépe znám sama sebe, tím lépe chápu, co skutečně “dělám” a tím lepších výsledků dosahuji. Čím pročištěnější je moje vlastní pole, tím větší mám “sílu”. A s praxí se mi objevují další a další možnosti.

V jádru Aleian je transformační energie – jedna ze základních složek mého energetického pole. Když mě pole klienta vpustí pro spolupráci, ukáže této energii, co už je připravené roz/pustit – a ona to jednoduše udělám.

Další složkou je načítání. Načtu, co je třeba, v soulad se záměrem spolupráce s klientem. Minulost, možnou budoucnost, potenciál a překážky na cestě k němu. Jeho informační pole mi prostě pošle zprávu, já ji zachytím pro další zpracování – transformaci.

No a potom mám sadu konkrétních technik. Instrumentář, který jsem obsáhla v rámci svého vzdělání, zkušeností a seberozvoje. Pracovní energetické pole, které vytvářím pro svou práci, je nastavené tak, že systém klienta má možnost sám si říct, který z mých nástrojů je pro něj nejlepší.

Jeden z nich je i Cranio.

 

Na vlastní cestě

Moje práce je unikátní, jako jsem unikátní já.

Nelze ji učit, protože nemůžu nikoho naučit, jak být mnou.

Ale jeden z nádherných pilířů mé práce je, že učím ty, kteří jsou rozhodnutí se tou cestou také vydat, základní principy řemesla energetické práce, aby se o ně mohli bezpečně opřít a rozkvést do své vlastní jedinečnosti.

Že jim pomáhám rozpoznat, pročistit a kotvit jejich jedinečnou esenci, energii, kterou nesou světu.

Pochopit, co skutečně lidem, se kterými pracují, přinášejí.

A prakticky to uplatnit v konkrétních službách.

Být při tom, podpořit tento proces, je něco, co nelze popsat slovy.

A já jsem vděčná, že jsem tím, kým jsem, a že můžu.

Vnímáte, že jste připravení jít toto cestou?

Jsem tady 🙂