+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

S Jindrou pracujeme už delší dobu. Na začátku tohoto setkání mi řekla: “Když se mám v té tvé meditaci napojit na Zemi, tak je to super. Příjemný, pohoda… mám tam svůj strom a u toho vždycky usnu. Takže se vlastně nikdy nedostanu k té druhé části, kde se mám napojit nahoru. No a dneska bych se ráda podívala na to, že někdy mám takové vhledy a tak by mě zajímalo, co to je, odkud to jde, a tak…”

“Hm. Mně přijde, že se jen snažíš vyhnout tomu, aby ses podívala na to, proč usneš vždycky, když se máš napojit nahoru. Co?” Odpověděla jsem jsem.

“… asi máš pravdu,” dopověděla po chvilce. “Tak jdeme na to,” povzdechla si.

Důvěra, to je prostě super věc 🙂

 

 

Viking a magický obřad

Dala jsem jí ruce na kotníky a okamžitě jsem držela obrovské tělo Vikinga.

“Doufám, že má aspoň umytý nohy,” řekla suše Jindra.

Záhy jsem viděla, že energetická struktura horní části jeho hlavy vypadá jako sešlápnutá plechovka, ještě nakloněná z přirozeně vzpřímené osy dopředu.

Přišel sled obrazů – magický obřad, v jistém smyslu podobný křtinám, který podstupovaly všechny děti té kultury kolem jednoho roku věku.

Obřad, jehož výsledkem bylo tohle hluboké poškození energetiky.

Výsledek?

Pošramocené, téměř nemožné horní napojení. V té kultuře odpojení od vyšších složek lidství, od vyšších citů, empatie, spojení s božstvím. Tam to bylo normální.

Celá ta oblast byla jakoby pokrytá poklicí energie husté jako mlha. Nějaký druh magie a divná temná síla. Tahle síla měla celou tu oblast a její obyvatele pod palcem.

Chvíli jsem zauvažovala, jestli by nešlo tu oblast očistit, ale rychle mi bylo jasné, že to není v mých silách. A ta energie mě začala stahovat…

Co teď? uvažovala jsem. Požádat o pomoc? Nějak se lépe ukotvit? Byla to velmi nepříjemná situace.

Najednou se můj energetický systém přeřadil na “druhou kosmickou” – na vrstvu, se kterou mám kontakt, ale běžně s ní nepracuju. Je mnohem větší, silnější a mohutnější. Přišlo to samo od sebe – cvak – a ta divná síla se rozplynula, zůstala jen bytost, se kterou jsem pracovala.

 

Pryč z vlivu

Cesta vedla před rozvázání různých slibů a vazeb mezi ní a tou divnou magií.

Přes vědomé určení další cesty.

Toho, s čím chce být v kontaktu a s čím končí.

“Mám pocit, že stojím na útesu. Jsem tak jiný, že už nemůžu být v tom společenství a v té oblasti,” sdílela klientka. “Letím… přede mnou je světlo. Mám pocit, že jsem umřela. Tady to přestalo být pro mě. Tak jdu.”

“Mám taky takový pocit,” odpověděla jsem. “Jak se cítíš?”

“Jo, je to fajn. Je mi lehko. Cítím, že to tak je správně.”

 

Opravářka

Když byla cizí energie a vazby s ní z jejího pole pryč, přišla na řadu oprava energetického systému. Plechovka byla sice čistá, ale pořád ještě dost sešlápnutá.

Šestá a sedmá čakra se postupně rovnaly a uzdravovaly. Udělala jsem, co bylo na tom jednom setkání v našich silách – bylo toho ten den hodně a šlo to do velké hloubky.

Až se proces zastabilizoval, ukotvil v nové rovnováze a bylo jasné, že pro dnešek je hotovo.

Po nějaké době mi Jindra psala, že horní napojení je lepší, ale ještě ne 100%. “Někdy už mám pocit, že to je dobrý, a někdy mi to zase nejde.” No, já se vlastně ani nedivím. Tohle byla pěkná porce mamuta a hádám, že to bude chtít ještě doladění. Když vezmu v úvahu, že tohle poškození vzniklo před stovkami let a ta bytost si ho nesla různými svými životy, tak to, o kolik se to podařilo posunout během jediného sezení, mi stejně připadá jako zázrak. Díky, Vesmíre, za podporu, kterou máme!

 

Chceš to taky?

Možná si říkáš, že bys to taky chtěla umět.

To tě volá tvůj vlastní talent.

Nemůžu tě naučit, být jako já, ale můžu tě dovést k tvému vlastnímu potenciálu. Spolu ho uchopíme, pročistíme a vyladíme. Tvoje vlastní cesta je vždycky mnohem krásnější, než cesta cizí.

Možnosti jsou různé – první krok je rozhodnutí, že tohle fakt chceš.

Pokud je tvoje odpověď ANO, napiš mi a najdeme nejlepší možnosti spolupráce přímo pro tebe!