+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

O intuici se hodně mluví. Aby se jí člověk nechal vést.

Jenže – má to háček.

Víte, komu nasloucháte?

. . .

Bojovnice Boží

“Mám pocit, že se mi moje tělo snaží něco říct, ale já mu nerozumím. Nebo nechci rozumět…? Bolívá mě břicho při menses, záda taky… Nevím, co s tím mám dělat,” řekla Kamila na začátku terapie na dálku.

Začaly jsme pracovat. Po chvíli si mou pozornost přitáhla pánev a její těžká, hutná energie. Brzy jsme se dostali k obrazu jí jako ženy ve zbroji. “Ta zbroj mě měla chránit, ale nakonec mě stála život.” Na okamžik jsem zahlédla člověka v těžké zbroji, jak klesá ke dnu… “Utopila jsem se kvůli ní,” řekla Kamila a potvrdila tak, co jsem tušila.

Kamila ten život vedla v nejlepším přesvědčení, že to, co dělá, dělá pro Boha. Něco se mi na tom nezdálo.

“Odkud se to přesvědčení vzalo?” Ptala jsem se.

No… vlastně jsem to tak cítila. Vedla mě intuice. Myslela jsem si, že dělám jen to nejlepší. A takhle jsem dopadla! Mám pocit hrozné nespravedlnosti!”

Hm.

“Pojďme se na to podívat blíže. Požádejte svého průvodce, aby přišel a řekl vám, o co jde,” navrhla jsem.

Po chvíli přišel starý muž. Jak Kamila řekla, vypadal jako vlídný usmívající se stařeček, ale když se podívala pozorně, viděla, že uvnitř je to proradná, zlá a škodolibá bytost.

Jak to bylo dál?

. . .

Když chcete spasit

Ukázalo se, že kdysi dávno, předávno, se Kamila dostala do nouze a volala o pomoc. Chtěla, aby ji někdo zachránil. Tato bytost šla zrovna okolo a řekla si, že tohle by mohla být zábava. A provází Kamilu už dlouhou řadu inkarnací, kdy se vydává za hlas jejího vyššího vedení a dobře se baví tím, že jí vede do malérů a záhuby. Kamilina vnitřní energie se zdála dětská, nevyzrálá, jako by potřebovala ruku, za kterou by se mohla držet a nechat se jí vést. Tato bytost ji vedla více než ochotně.

Žádat o pomoc se ukazuje jako vyšší dívčí. Je třeba si hlídat, z jaké vibrace to děláme. Že to není snadné? To taky nikdo netvrdí. Dá se to ale trénovat.

Sbohem, milý ex!

S Kamilou jsme se dohodly, že toho pána propustíme. On tomu sice zprvu moc nevěřil, ale nakonec mu nezbylo, než odejít. Kamila byla rozhodnutá pevně.

Pak jsem jí pomohla spojit se se svou skutečnou hlubokou intuicí, aby ochutnala ten rozdíl. Aby ji už vždycky poznala.

Povídaly jsme si o uvádění do praxe a o různých důsledcích, které tento velký krok, na který se chystala už nejspíš pěknou řádku životů, nejspíš bude mít pro její další život.

Bylo to krásné setkání. Vnímala jsem, že ta bytost bude ještě chvíli brousit okolo a doufat, že si to Kamila rozmyslí a zase ho pustí dovnitř. Mám ale důvěru v Kamilino odhodlání – zejména když viděla, co takové vedení z nesprávného zdroje může udělat.

. . .

Naučte se spojit se svou nejhlubší intuicí

Takže co je to intuice?
Pro mě je to jakákoliv informace, která přijde jinudy než pěti zavedenými smysly nebo z rozumu. A takových zdrojů mohou být mraky – a věřte mi, že řadu z nich fakt nechcete. Proto se intuicí zabývám i v rámci kurzu Ve své síle.

Existuje jeden skvělý způsob, jak se během několika okamžiků spojit se svou nejhlubší intuicí.

Ta technika má i řadu jiných výhod: především okamžitě snižuje hladinu stresu a spouští samoléčebné mechanismy těla.

Jako meditace je v obou mých online kurzech a učím ji i ve svém webináři “4 pilíře pro práci s energií”. Ten nyní můžete mít za 649 Kč.

Co získáte?

Kromě napojení na vaši nejhlubší intuici se v něm během 45 minut naučíte nastavit si svou vnitřní energii, abyste byla jistá a stabilní sama v sobě, bez ohledu na okolní dění. Je to skvělý způsob, jak začít hospodařit s tím, co máme nejcennějšího – s naší vlastní energií. A je to také důležitý předpoklad pro práci s jakoukoliv energií jinou.

Co o něm řekly?

Milá Lenko,
moc se mi líbil váš webinář, působí léčivě a každý modul mi zafungoval přesně v energii, o které jste v něm mluvila. Určitě se ještě potkáme v některém Vasem programu. Dekuji!
Šárka Rooya

. . .

Dobrý den,
moc se mě líbil váš webinář, příjemně mě to zopakovalo to co vím a mám zasunuté někde v mysli a i svým způsobem moc nepoužívám. 
A pak to bylo uvědomění si , že se chci dozvědět víc… že mě to nestačí, tedy stačí, ale prostě chtěla jsem hlubší a komplexnější vhledy… Tak jsem ve vašem kurzu 🙂

Krásný den Majka Krajná