+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz
Jitka píše!
Stále vstřebávám ty změny, ke kterým jste mi pomohla, moc za to děkuji. Já mám za sebou dlouhou práci, ale tohle byl pro mě citelný posun. Cítím, že to ještě všechno “dojíždí”.
Artritida v rukou je lepší cca o 80%, možná se na to budeme muset ještě jednou kouknout a pak vím, že půjdou rozpustit i ty narostlé tvary.
Okamžitě mi navíc odešlo dlouholeté napětí v nohách, kterého jsem se nedokázala v minulosti zbavit – je to pryč, vůbec se nemůžu nabažit toho, že když si lehnu, nemám “našponovné” nohy, měla jsem to roky. A mám pocit, že to mělo vliv na mé prožívání orgazmu – prostě když se milujeme s manželem, vůbec nevím co se to stalo, je to nějaké jiné a je to bomba! Po tom mém zážitku s vámi už se taky objednal 😉
.
Tohle je prostě nádhera. Jitka chtěla při terapii zpracovat hlavně své bolestivé artritické prsty na rukou, ale cesta nás vedla její ženskou rodovou linií… a cestou se povedlo uzdravit i leccos dalšího 😉 ❤️😁
🦅
Pracovat s lidmi energeticky je nádherné.
Nástroje, které máme k dispozici a které se stále otevírají, jsou mocné, stejně jako vesmírná podpora.
Lidí, kteří tento typ podpory a pomoci vyhledávají, je také čím dál více – díky Bohu. Máme ideální podmínky, zpracovat si velmi staré, těžké a hluboké věci. Kolikrát se pohybujeme i ve vrstvách starých tisíce let.

Láká vás takto pracovat?

Potom si pište, že pro to máte talent.
Jak s ním pracovat
jistě
čistě
a
bezpečně
vás naučím ve Vidante Healers Academy!
Komplexní, přehledné know-how, o které opřete svůj talent,
aby mohl rozkvést v jedinečnou květinu vaší esence.
Vstupte a budete nadšené, stejně jako ženy, které už své volání poslechly.
Přidejte se do komunity lidí na podobné cestě, s nimiž můžete bezpečně sdílet to, co jde jinde vypustit jen obtížně.
Pojďte vyrůst.
Je vás třeba.
TUDY, prosím.