+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Má vaše tělo potíže? Přemýšleli jste v poslední době o tom, jak se má? Byli jste s ním – mám na mysli vědomé bytí, jen vy a ono, v tichosti a klidu?

Tělo je nádherný, dokonalý prostředník mezi námi a světem, který nás obklopuje. Je to prostředí, kde se setkává naše vnitřní já a vnější svět. Tělo samo o sobě je ve své podstatě tak dokonalé, že se člověku tají dech. Kdo se někdy učil anatomii, dá mi jistě za pravdu. A přesto…

 

Úděl těla

Nebo spíš právě proto:

Právě proto, že na sebe převzalo úlohu setkávání našeho vnitřního a vnějšího světa, promítá se do něj množství vlivů, které narušují vnitřní rovnováhu a soulad, podmiňující jeho setrvání v dokonalosti.

Konkrétně například:

Stravování, které má často blíže k otravování. Rutinní pohyby všedních dní, dělané především v předklonu. Vynucené polohy a pohyby v zaměstnání, u počítačů, u strojů, za přepážkami. Škodlivá móda, obuv, estetické ideály. Chronický nedostatek přirozeného, hravého a veselého pohybu. Neustálé stresování se a honění se za chimérami, předkládané společenským uspořádáním jako nezbytné, nutné. Absence rituálů, které by pomáhaly účinně se vyrovnat se stresovými situacemi typu úmrtí blízké osoby, těžký porod, ošklivý vyhazov… to všechno vede k hromadění traumat, a i ty se potom coby mokvající rány duše promítají do těla.

V těle se odráží všechno.

To, co děláte.

To, co neděláte.

To, jak se cítíte i to, jak myslíte.

Všechny vaše strachy, traumata, naděje, radosti.

Některé věci se aktivují v určitém věku v souladu s událostí z některé předchozí existence.

Jiné jsou otiskem události v rodě.

Je to v těle.

Všechno.

Obvykle trvá, než se energetický záznam propíše do problému ve hmotě.

Ale pracuje se s tím moc hezky 😉

 

Kronika vašeho života

Skrze tělo je možné poznat sám sebe. Pochopit a uzdravit se. Když se naučíte být s ním, opravdově, a v tichosti mu naslouchat, můžete se o sobě dozvědět mnohem více, než byste si vůbec uměli představit. Je vaší kronikou, jen se naučit v ní číst.

 

Mnoho lidí říká, že na to nemá čas, ale já vám povím, co lidem schází nejvíc.

Odvaha.

Vím to z vlastní zkušenosti a vím to i z pozorování.

My to všichni jaksi tušíme, ale podívat se sama na sebe je někdy bolestivé. Bez toho se ale nemůžeme posunout dál. Tělo máme neustále s sebou, nemusíme nikam jezdit, létat na měsíc ani potápět se do oceánu. Největší dobrodružství máme neustále při sobě, ale často z nevědomosti, často ze strachu se odmítáme do něj pustit.

Ale když jednou zkusíte, jaké to je, odsunout strach a pustit se do díla, když poznáte sladkost ovoce, které s sebou taková práce nese, je to velmi chytlavé a těžko se přestává.

Prožitek toho, jak se člověk stává sám sebou, ve své čisté podstatě, jak si dovoluje uzdravování, lásku a přijetí, je velice návykový.

 

Skvělá zpráva je, že na to nemusíte být sami.

Ráda vás provedu laskavým a hlubokým léčivý procesem, který vám pomůže být sami se sebou, v laskavém přijetí. Už napořád.

V našem energetickém systému, jehož je tělo součástí, je všechno provázané. Takže i když máte jako záměr terapeutické spolupráce fyzické potíže, pochopíte, s čím vším souvisí v širší perspektivě. Všechno se prováže do logického celku. A uzdraví.

Moje výhoda je, že nepotřebuju mít “načtené” obecné informace. Protože já načítám přímo z vašeho energetického systému – informačního pole. Zjistíte vaši jedinečnou pravdu, kterou vám vaše tělo ukazuje.

 

Mnoho cest vede k celistvosti.

Tělo je jednou z nich.

 

Lenka Aleiandra