+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Znáte ten pocit? Únava „z ničeho“?

Někdy je to také tak, že se člověk cítí vcelku dobře, ale pak přijde nějaká emocionální bouře a ta ho sejme. Byl totiž už hluboko ve svých energetických rezervách, akorát si toho nevšiml, a velký výdej energie (například při konfliktu) byl poslední tečkou.

A to se o sebe docela staráme…

Jsou totiž věci, které nám mohou žrát hodně energie, aniž bychom si toho byly vědomé.

Můžete si to představit jako počítač. My jako uživatelé oprašujeme klávesnici a monitor. Když máme trochu nějaké potuchy, jak to funguje, tak se snažíme nemít zadělanou plochu a mít nějaký pořádek ve složkách.

Stejně může být náš počítač pppooommmaaalllýýýýýý….

Doneseme ho tedy k servisákovi. Ten zmáčkne nějakou klávesovou zkratku a řekne, „no jo, pani, vám tam totiž jedou programy, o kterých ani nevíte“. A dá to do pořádku, takže váš počítač zase funguje, jak má.

S naším bio-systémem je to stejné. Staráme se o sebe (v rámci svých možností), oprašujeme se, dbáme na stravu, možná i trochu cvičíme, snažíme se odpočívat… a přesto se můžeme cítit utahané.

Znáte to?

Jestli ano, možná vám jednou nějaké programy na pozadí. Ve vašem podvědomí. Možná je to dlouhodobě neuspokojivá životní situace. Nějaký vyčerpávající vztah. Cokoliv. Můžete tušit, anebo to mít opravdu hluboko.

Tohle je něco, s čím vám můžu efektivně pomoci energetickou terapií na dálku. Nejednou už jsem takovou situaci s klientkou úspěšně vyřešila. Zadala si na začátku našeho setkání záměr, já jsem vytvořila bezpečné prostředí a provedla jsem jí léčivým procesem. Jako pravý PC servisák!

Někdy se ukázalo, jaká žába sedí na jejím prameni energie, někdy to šlo jen přes tělesné vjemy, bez obrazů. Vždy se ale její stav začal rychle lepšit.

Mohu s tím pomoci i vám! Ozvěte se mi 🙂

 

Přeji vám pokojný vstup do Adventu.

A plné energetické rezervy.

Lenka Aleiandra