+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Lucie mi na začátku energetické terapie na dálku řekla, že by si přála otevřít se hojnosti.

Bylo to naše třetí setkání, takže se naše energie už znaly. Pozdravily se a propojily.

Naladila jsem se na procesy a dělo se leccos. Energie se přelévala, uvolňovala, rozprostírala, pracovala.

Až si v jednu chvíli přitáhla moje ruce její děloha. Vnímala jsem ji jako velmi studenou, zmrzlou. Jemně jsem ji držela v dlaních a rozehřívala. Vzápětí přišel obraz energetické bariéry v oblasti podbřišku, podobné řezu po císaři. „Byla jste někdy na nějaké gynekologické operaci?“ zeptala jsem se opatrně.

„Ne,“ řekla Lucie. Chvíli bylo ticho. Pak dodala: „Jen v osmnácti… jsem byla na potratu.“

Řekla jsem Lucii, jak vnímám energii její pánve. Ta se mezitím začala uvolňovat, i její děloha se rozehřála.

„Když se nad tím tak zamyslím, do těch 18 jsem vlastně neměla s hojností žádné potíže,“ řekla Lucie zamyšleně. „Nikdy mě nenapadlo takhle nad tím přemýšlet.“

Udělaly jsme setkání Lucie, duše jejího dítěte a jeho těla. Duše byla vědomá, moudrá. Tělo miminka potřebovalo jemně a laskavě opečovat, potřebovalo dostat lásku a přijetí, pak bylo taky v pořádku. Uvolnilo se tam mnoho starých emocí, mnoho energie se přeměnilo do jiné kvality. Rozpojení v podbřišku se zacelilo a energie se protáhla až do Země. Najednou byla v celém systému úplně jiná síla, uzemněná, plná, celistvá.

Po čase mi Lucie radostně psala, že se jí začalo velice dařit v podnikání. Její aktivity byly ziskové a přišly nové příležitosti a spolupráce. Měla jsem velkou radost.

Energie našich spodních energetických center úzce souvisí s tvořivostí, hmotou a hojností ve hmotě. Je škoda, že se o ni nepečuje více. Kolik žen má energie své pánve poznamenané různými zážitky spojenými s těhotenstvími, porody, potraty…

Jak je na tom vaše pánev? Možná tam je nějaké staré zranění, které touží po péči. Péče našeho zdravotnictví má své výhody… a své výzvy.

Ozvěte se mi. Dáme to do pořádku.