+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

No jo, je to trochu ve vzduchu. Advent – pro mě doba temna venku a prostor pro revizi vlastního Světla. Ztišení, zastavení. Prostor pro spočinutí – když si to dovolíme 😉

A tak se té temnotě dneska podíváme na tesáček.

 

“Odkud se beuou…?”

Stává se mi při práci, že v systému klientky narazím na temnotu. Myslím tu opravdickou Temnotu – energii přicházející zvenku.

A ukotvenou vevnitř.

 

V těchto případech jsem obvykle vedená k tomu, podívat se, “odkud se beuou”. Kdo mě znáte, víte, že nejsem vyznavačka hrabání se v minulosti za každou cenu. Preferuju přímé, jednoduché, efektivní cesty, v co největší lehkosti. Žádný rochnění ve zbytečných dramatech. Takže často stačí nechat projít obrazy, nebo emoce, nebo prostě jen energie, které se vynoří, udělají, co potřebují, aby byla v systému nastolena nová rovnováha v souladu s přirozeným stavem, a je to.

Jenže marná sláva – někdy si musíme zaskočit do minulosti proto, abychom POCHOPILI, proč se nám to či ono stalo. Čeká tam na nás moudrost, poznání, bez jehož pochopení bychom se připravili o cennou zkušenost do pokladničky.

 

 

Jen, když to dovolíš

S Temnotou je to tak, že – až na výjimky – potřebuje SVOLENÍ, aby dostala přístup do systému. (Teď nemyslím primitivní parazitické energie, těm stačí díra v poli, nebo energie poškozená způsobem, který jim “chutná” – je s ní kompatibilní.)

Jak se k němu dobere?

Zažila jsem už pěknou řádku podobných případů, takže vám to tady shrnu.

1. Emoční amok

Velké zranění, které vedlo k velkým destruktivním emocím. A na ty dosedla tahle temnota, která nabídla hezké prostředky k pomstě. Výměnou za vstup do systému… bez časového omezení, pochopitelně. Některé takové otisky jsou tisíce let staré.

2. Rituál

Někdy jsou to rituály kulturní. V takových někdy dovolí přístup sám dotyčný, nebo za něj jeho rodiče (rituály a la křest – Vikingové to měli zřejmě docela vymazlený). Nikdo o tom nepřemýšlí. Tak se to prostě u nás dělá.

Zajímavé jsou některé vychytané rituály obětování při nějakém kultu. To je trochu podpásovka. Tam totiž oběť žádné svolení nedává – anebo jsem ho fakt neviděla.

Rituály jsou velké téma dnešních dnů. Buďte bdělí. Skrze ně totiž můžete do svého systému dovolit přístup opravdu kde komu. Máte nad tím dost malou kontrolu. Takže obezřetnost je na místě.

3. Strach ze smrti

To si tak chlápek umírá na bitevním poli a zoufale se bojí smrti. Kolem letí temná entita, a byla by blbá, kdyby toho nevyužila. Takže uzavřou dohodu. Ona mu zachrání život a dá mu k tomu moc vládnout ve zdejší krajině…

…o on jí za to dá přístup do své energie i energie svých potomků. Bez časového omezení, jasně. Jo a budou dělat krvavé rituály, kterými ji budou “krmit”.

To chceš.

Ble.

4. Strach z vlastní bezmoci

“Jsi malý, bezmocný, bezbranný, vydaný na pospas. Otevři se mi a budeš mít moc. Budeš silný. Nikdo ti neublíží.”

Vybavuju si zřetelně obraz, který mi přišel při jedné takové terapii.

Toaletní papír na zlatém podnose.

Přesně tohle jsme pro temné síly.

Dají nás na zlatý podnos. Abychom se cítili mocně, důležitě a bezpečně.

A jakmile se jim přestaneme hodit do krámu, vytřou si s námi… vyvíteco.

Ostatně, pohádky jsou tohoto motivu plné.

5. Hledání pomoci z energie bezmoci

Jedna paní za mnou přišla, že má gynekologické problémy. Jako prvopříčina se ukázala žena, tonoucí v nějakém rybníku v plné zbroji. Dovedla ji tam prý “intuice”. Ve zkratce – v nějakém svém dřívějším životě se utápěla v bezmoci a zoufale prosila o pomoc. A nějaký vykutálená entita šla okolo – “to by mohla být sranda!” – a nabídla jí vedení. Žena vděčně přijala. Tohle pomoc.

Od té doby tenhle týpek vedl její životy převlečený za intuici. Z průšvihu do průšvihu. Nebyl vysloveně zlý, jen zlomyslný.

No co myslíte. Vykoply jsme ho. Tahle sranda skončila.

Bylo to pro tu ženu snadné?

Nebylo.

Ona totiž byla zvyklá, že ji někdo vede za ručičku. A teď musela dospět. Postavit se na vlastní nohy. To je pro plno bytostí náročný proces.
Tahle žena to zvládla s jistou nervozitou, ale vlastně moc krásně.

Tenhle aspekt pozoruju i v současné době, v působení některých energetických pracovníků. Kteří skrze sebe vědomě nebo nevědomě ukotvují v energetických systémech lidí, s nimiž pracují, jiné síly. Jak se tomu vyhnout?

Než vyhledáte služby energetických terapeutů, srovnejte si v sobě, z jaké energie to děláte. Jak je v základu energie oběti – “jsem slabý a bezmocný, odevzdávám se ti, zachraň mě” – je to jak vábnička na energetické predátory.

Základní nastavení by mělo vycházet z vědomí, že VY jste zodpovědní za sebe a svůj život. A aktuálně s tím potřebujete prostě píchnout. Tímhle nastavením si přitáhnete úplně jiný typ terapeutů.

 

Co mají všechny tyto věci společné?

Ty smlouvy mají dodatky pod čarou velmi malinkými písmenky. Těmi, které nikdo nečte.

A v jejich počátku je skleróza. Ty bytosti, které umožnily temným silám vstup do svých energií, zapomněly na svou vlastní velikost, moc a sílu. Na to, že tak, jak jsou, jsou DOKONALÉ.

Speciální variantou v tomto směru jsou energetické technologické implantáty. V poslední době se mi hromadí uzdravování mimozemských otisků, kde dotyčná bytost, coby příslušnice technologicky pokročilé civilizace, dovolila, aby jí byl do energetického pole vložen implantát. Takové vylepšení. Tohle jsou mimořádně zajímavé věci. V řadě případů totiž fungujou jako “štěnice” – v době, kdy byly implantovány, měly za úkol špionáž (jeden z poslední doby za všechny – v době Atlantidy). Jenže zjevně zůstávají v poli i během “výměny fyzických těl”.

Jo a že umřít není to nejhorší, co je může potkat.

 

Tak, jak jsi, jsi dokonalý/á

Takže, přátelé.

Jestli si chcete tyhle legrace ušetřit, vzpomeňte si na to, že TAK JAK JSTE, JSTE DOKONALÍ VE SVÉ PODSTATĚ. To neznamená, že nemáte své výzvy, které vás vedou k růstu. Znamená to, že nepotřebujete nic implementovat zvenčí, abyste byli lepší. Fakt, nepotřebujete. Věřte mi 🙂

Cokoliv vám tvrdí, že tak, jak jste, nestačíte, smrdí.

A s tímto radostným výkřikem ukončuju dnešní nepříliš veselé, ale zato v principu optimistické pojednání, a vám přeju překrásný zimní čas! 🙂