+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Trpaslíci

bývají obvykle robustní kontrukce, ale viděla jsem i ženu trpasličí podstaty, která je štíhlá. Vzrůst mohou mít jakýkoliv.

Ať už je jejich konstituce jakákoliv, mívají velkou fyzickou sílu a buldočí vytrvalost.

Milují kameny, kovy, kovové šperky, které také mnohdy mistrně vyrábějí. Někteří vyhledávají hru na kovové nástroje typu gongy. Mohou být skvělými kováři.

Někteří mají vášeň v kopání krumpáčem – výkopy všeho druhu. Opravdu je to baví. A je neuvěřitelné, jaké díry dokážou vlastnoručně vykopat.

A nepotkala jsem ještě Trpaslíka, který by měl potíže s hmotou.

Trpaslíků v okolí tolik nemám, takže vám to bude muset stačit takto 🙂

 

Víly

Setkala jsem se i s několika vílami. Jsou něčím podobné Elfům, přesto jsou jiné.

Jsou velice jemné, je v nich něco z okvětních plátků jabloňových květů nebo mlžného závoje nad letní loukou v brzkém ránu.

Jejich síla je v jejich jemnosti. Musí si ale hlídat svoje spojení s hmotou a dobře se v ní ukotvit.

Mají velkou potřebu být v kontaktu s přírodou, ve které cítí svůj skutečný domov. A obvykle mají konflikt s lidmi a lidstvím kvůli jejich chování k Matce Zemi.

Vyhledávají práci s květinami a zvířaty. Mají v tom velké dary. Všechno jim roste pod rukama. A dokáží z květin a bylin získat jejich skutečnou sílu – třeba pro léčení. Někdy ji obohacují ještě o svou vlastní jedinečnou esenci, a to je pak velký skvost.

Se zvířaty jim to jde jakoby samo. Když jsou samy se sebou v souladu, zvířata je poslouchají i na myšlenku. A dokáží se dostat blízko i k divokým zvířatům.

Mají potřebu starat se o přírodu a s ní spojené záležitosti. Cítí že jsou s ní bytostně spojeni.

Jejich velký úkol je spojit se a smířit se svým lidstvím a s hrubohmotným světem. A využít své velké dary ve prospěch a růst celku.