+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Když mi bylo něco přes dvacet, jeden léčitel mi po energetické práci řekl, že jsem Drak, ale že ho překvapilo, jak dobře to bylo ukryté v mém poli.

V té době jsem už jednoho člověka-Draka znala, ale tato informace mě docela překvapila. A přece, jako by něco zapadlo na místo.

Ve vizi jsem pak viděla…

…letím nad hořící krajinou. Všude oheň a dým. Výkřiky hrůzy. Nejsem sama, je nás partička – k smrti naštvaných, nenávistných Draků, jejichž pohár trpělivosti přetekl a rozhodl se vyřídit to s tou chamradí po svém.

Ano, lidi. Ksindl, který si ničeho neváží. Ničí planetu. Neplní sliby. Jsou samá lež, zrada a přetvářka.

Zničit je.

Pak před Radou Starších. Starý, mocný a moudrý Drak temně zelené barvy, jménem Anachreon,  říká – aha, tak když je to podle vás tak jednoduché, víte co, pojďte si to taky zkusit. A vaším úkolem bude vést je ke Světlu. Dvě mouchy jednou ranou.

Eh…

Aha, řekla jsem si. Tak jsem tady. A mám dary a puzení léčit lidi. To je pěkný.

Když jsem přijala výzvu, ten temně zelený Drak mi dělal pěkných pár let průvodce.

V té době jsem automatickou kresbou a písmem přišla i ke jménu Aleiandra. A deset dalších let žila v domnění, že moje podstata je dračí. Nyní už vím, že není. Byl to jen velice silný otisk, který si žádal vyčištění.

Jsou mezi námi…

Lidí Dračí podstaty znám vlastně docela dost. Dračí lidé jsou různí, ale pro mnoho z nich je charakteristická

– vysoká inteligence

– vysoké mravní standardy

– hledání snadných řešení

– velká duševní síla

– konflikt s lidstvím, v rovině strach a/nebo nenávisti

– jistý citový chlad nebo bezcitnost

– sklony k aroganci a vzteklosti

Souvisí to přímo s jejich úkolem – pochopit lidství a smířit se s ním. S omylností. S citových chaosem, který často vře v jejich srdcích. Se všemi lidskými slabostmi, za které lidmi pohrdaly.

Stali se lidmi, aby si to zažili – být slabí a bezmocní, tedy aspoň z perspektivy Draků, kteří ať už byli jacíkoliv, vždy byli velcí, fyzicky a mravně silní. Umíte si představit tu frustraci?

Jejich úkolem je pochopit, že síla lidství má jinou kvalitu, než je ta fyzická a chladně morální.

Je to síla srdce. Lásky a soucitu. Mají ji najít v sobě a nechat rozkvést.

A za dobu, kdy některé z nich pozoruji, vidím ty obrovské posuny. Někteří dokázali spojit sílu a mravnost Draka se srdce a soucitem Člověka a dělají svou existencí lidstvu obrovskou službu. Upřímně před nimi smekám.

Jsou i jiní Draci mezi námi, kteří mají jiná témata a úkoly. Ale strach/nenávist vůči lidem je typická i pro ně, nežli ji vyčistí.