+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Žijeme v kultuře, která se tak nějak automaticky zaměřuje na to, co nejde-nefunguje-je špatné-nebo aspoň ne dost dobré. Nastavení hledat na věcech chyby máme tak nějak pod kůží, aby ne, když to do nás koneckonců hrnou tolik let ve škole. Tak je to tady prostě nastavené.

Nevědomí hledají chyby venku, což je obvykle staví do role oběti.

Vědomí za sebe převzali zodpovědnost a hledají ty chyby u sebe. Tak se ani není moc čemu divit, že v některých kruzích frčí čištění. A i mimo ně to mají někteří lidé jako základní nastavení.

Já jsem tím taky strávila dost času, i teď se tomu věnuji, když dostanu vnitřní impulz. Myslím si, že to má své místo v životě člověka, který chce vzít svůj osud do svých rukou. Ale všeho moc škodí.

Kam jde pozornost, tam jde síla.

To všichni víme a mnozí z nás to už vyzkoušeli i v praxi.

Jak to tedy asi může vypadat, když dáváte příliš mnoho pozornosti svým chybám, nedostatku a nedokonalostem? Když se vaší absolutní prioritou stane všechno to vyčistit? A na konkrétní technice moc nezáleží…

Připomíná mi to vícehlavé draky ze starých pohádek. Jednu hlavu useknete, místo ní tři další vyrostou.

Nebo to máte jinak? Co?

Kolik životů věnujete čištění svých minulých životů?

To se týká i regresní terapie. Zkuste si uvědomit, že někteří z nás mají za sebou stovky tisíc životů.

Vezměme ty případy, na které regrese funguje (na mě asi bohužel ne) a terapeut/ka umí udělat opravdu dobrou integraci (což taky není samozřejmé).

Umíte si představit, kolik životů byste museli strávit, abyste všechny ty předchozí životy, kde se něco zvrtalo, vyčistili?

Navíc, k existenci, kde jste byli obětí, vedla velice pravděpodobně jiná existence, kde jste byli na druhé straně. Chápete?

Vnímám, že mnoho lidí vyhledává regresi ze zvědavosti. Chtějí vědět, jak to bylo. No dobře. Asi to považují za důležité. Nebo je to prostě baví, což je samo o sobě dost dobrý důvod.

Pravda ale je, že je řada rychlejších, efektivnějších metod. Kde není nutné otevírat stará témata a traumata, a přesto (nebo proto?) jdou výsledky více do hloubky a téma se pročistí ve všech (nebo mnoha) životech, kterých se týká. Opět je to o prioritách. Jestli je pro mě důležitější vědět, kdo komu šlápl na nohu, nebo to prostě efektivně zpracovat a jít dál.

Takto efektivně pracuji během svých terapií s klienty.

Nějaká minulost se tam občas taky otevře, ne proto, že to bylo záměrem, ale proto, že to klientka z nějakého důvodu právě takto potřebuje. Někdy je to minulost osobní z raného dětství (dokonce i z prenatálu), někdy rodová, jindy se mohou otevřít i minulé životy. Pracovní pole vyhodnotí ze své vyšší moudrosti, kdy je to třeba, například pro nějaké poznání. Častěji si ale vybírá cestu symbolů. A integraci pak děláme ve všech směrech času a prostoru.

Výsledky jsou hluboké a trvalé.

Takto efektivních metod je samozřejmě více a přibývají, protože je to v souladu s Vesmírným záměrem. Je záměrem už to tady dát do pořádku.

 

Orientace na to, co je zdravé

Prozradím vám dvě techniky, které jsem se naučila při výcviku Cranio, které můžete použít jako alternativu.

Když se začne v rámci Cranio setkání pracovat s něčím nezdravým, poškozeným, disharmonickým, ptám se systému: „Jak se v této části může projevit zdraví?“ Zaměřím na to svou pozornost a nechám systém, aby se projevil. Protože, věřte tomu, nebo ne, každá vaše část, každá buňka přirozeně obsahuje informaci o svém dokonalém zdraví. Ona ví, jak to má vypadat. Je to v ní, jen je třeba, aby to dostalo prostor se projevit. A rozkvést. Není třeba na to tlačit ani vymýšlet, jak přesně to má vypadat. Potřebuje to jen prostor a pozornost. To je všechno.

Druhá technika je trochu jiná. V ní najdu v systému to, co je zdravé jinde, a umožním tomu svou pozorností a jemným směřováním, aby se to dostalo tam, kde je nějaká chyba v systému, nerovnováha a podobně. To zdraví odtamtud osloví zdraví přirozeně obsažené v té části a podpoří ho ve vyjádření.

 

Užijte si svůj dáreček!

Chápete to? Není třeba vracet se do dramat a hledat na sobě mouchy. Nemusíte se pořád snažit se opravovat. Jste dokonalí tak, jak jste! Jen si to uvědomte a dovolte své dokonalosti a jedinečnosti, aby vyplula na povrch. Hledejte sami v sobě to dobré a zdravé. Dejte tomu pozornost. A nechejte to rozkvést. Nezdravé a poruchové se opraví…samo. Některé věci prostě samy vymizí (fakt!), s jinými vám mohu pomoci, pokud to tak ucítíte.

Je to dárek, který jsme dostali od Stvoření. Dovolíte si ho rozbalit? Uděláte z něj nový princip svého fungování a smýšlení?

Kombinovaný přístup – funkční řešení 😉

Byly časy, kdy jsem taky měla čištění jako životní styl. Tvrdě jsem na sobě makala.
Teď se obracím ke svému Světlu a dovoluji mu, aby se vyjádřilo.
Jsou chvíle, kdy mě to volá, potom poslechnu a vyhledám služby ženy, kterou vnímám jako tu pravou pro tu chvíli. 
Čištění má pořád svoje místo v mém životě – není ale první.
A tahle kombinace mi funguje skvěle.