+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Každý z nás občas něco řeší. A vždycky se najde někdo, kdo to má vyřešené.

Mistrovsky.

V tomto článku vám chci nabídnou způsob, jak požádat o radu člověka, který má to, co vy hledáte.

 

Mistr Gott

Před pár dny jsem se zamýšlela nad sebehodnotou. A nad jejím plným vyjádřením. Měla jsem výjimečnou příležitost jít brzy ráno sama na svižnou procházku – to jsou momenty, kdy se mi nejlépe rozjímá.

Zamyslela jsem se nad tím, kdo to umí? Kdo naplno vyjádřil svůj potenciál? Byl vyhlášeným mistrem svého oboru?

Jako první mě napadl Karel Gott. 

Zkusila jsem s ním spojit, ale oproti některým jiným bytostem jsem vnímala, že má kolem sebe velmi hustou ochranu. Pochopitelně… Tak jsem prostě požádala o setkání – asi jako když zazvoníte na domovní zvonek. Karel Gott za chvíli “přišel”. Vnímala jsem, že jsme v energetickém kontaktu.

Potom jsem se ptala a přicházely mi odpovědi. A ačkoliv jsem zjistila, že jeho cesta není pro mě, dostala jsem několik cenných rad, nějaká uvědomění a jeden energetický dar.

 

Jak to tedy udělat?

Pokud něco řešíte, hledáte cestu, náhled, řešení… zamyslete se nad tím, kdo už to umí. Kdo už to má. Kdo je mistrem.

Uveďte se do meditativního stavu. Někomu vyhovuje klid, mně třeba pohyb (jisté vodítko je poměr délky trupu oproti nohám – když si sednete na židli a předkloníte se, máte ramena za koleny? Potom je pravděpodobné, že se vám bude lépe toto cvičení dělat v pohybu.)

Představte si, že toho člověka zvete na setkání. 

Počkejte, až přijde. Můžete to vnímat vizuálně, nebo jen jako energetické navázání spojení.

A ptejte se.

Nechte odpovědi, aby přišly samy do vaší hlavy, asi jako když se bublinky objevují na hladině vody. Mohou mít formu obrazu, pocitu, informace, slov.

Potom poděkujte. Rozlučte se. Ukončete spojení.

 

Tato setkání bývají velmi objevná (aspoň pro mě).

Na té mé procházce se k mému tématu vyjádřila postupně ještě Lucie Bílá, můj Drak, Divočák a jedno místo v krajině. Princip je pořád stejný. Ale pokud chcete maximum, požádejte, aby přišli ti, kteří mají relevantní informace, a nechejte se překvapit.

 

O třídu výš

Je tu ještě jeden způsob. Nazvala bych ho “energetické učení”.

Můžete totiž toho člověka, kterého jste si vybrali jako mistra úkolu, který řešíte, aby vám pomohl pochopit esenci svého mistrovství. Je to trochu vyšší dívčí – práce s energetickým polem. Ale v zásadě to chce jen pochopit pár základních principů, uhnout si stranou a dovolit si to umět.

A samozřejmě praxi.

 

Chcete to také umět?

Práci s vlastním energetickým polem i s polem druhých lidí učím ve Vidante Halers Academy. Je to kurz primárně určený pro ty, kteří pracují s druhými lidmi, ale to, co se v něm naučíte, je cenné i pro váš osobní život a růst. Rozšíříte si povědomí o tom, co všechno je možné – a jak to dělat správně, efektivně a bezpečně.

Vědomě pracovat s energetickým polem by měl umět každý, kdo je v úzkém pracovním vztahu s druhými lidmi. Pro bezpečnost svou i jejich. Pro maximální možné využití možností. Mnoho lidí to umí a dělá podvědomě, ale často bezděčně dělají věci, kterými snižují efektivitu, a někdy – opět podvědomě – i důvěru. A tedy výsledky.

Vidante Healers Academy je základ, na kterém vyroste váš osobní život i profesionální Vidante jedinečnost.

Více o něm najdete ZDE.

Neváhejte, život nečeká. A cena kurzu postupně roste s jeho hodnotou.

Těším se na vás 😉

Lenka Aleiandra