+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Taky máte někdy pocit, že věci nejdou dost rychle? Cítíte se pomalí, hloupí, natvrdlí… prostě štvete sami sebe tím, jak dlouho vám „to“ trvá?

 

Znám ten pocit důvěrně. Ať už jde o pokroky ve cvičení (v tom mě dobře vytrénovalo taj-či) nebo ve sféře duchovního růstu, fakt mi lezlo na nervy, že se nehýbu z místa. Jak mi teda aspoň připadalo.

Člověk by rád z nuly na sto za tři vteřiny. Jako Ferrari.

Jenže.

Představte si to v praxi.

Z nuly na sto za tři vteřiny. Kolik z nás by to zvládlo „bez ztráty kytičky“? Jako je aut Ferrari na našich vozovkách oproti ostatním autům, asi tolik lidí by toho bylo schopno, to je můj velice optimistický odhad.

 

Psychospirituální krize Aneb Jak se mi to povedlo

Mám v tomto směru skvělou, i když nepřenosnou, vlastní zkušenost. Jednou jsem byla, jak bylo mým dobrým zvykem, netrpělivá. Jela jsem na jeden seminář, který se týkal runového písma, a chtěla jsem být jako to Ferrari. Honem vědět, vidět, někam se posunout.

A ono se mi to, milí přátelé, splnilo.

Když jsem přijela domů, začaly se dít věci. A já si připadala, jako bych absolvovala tříleté studium energetické vyšší dívčí v rámci dvou týdnů, a to bez odborného vedení, jen s občasnou nápovědou. Bylo mi fakt hodně špatně a zvládla jsem to jen díky laskavé shovívavosti Vesmíru a neskonalé dobrotě a odvaze mého muže.

O rok později jsem zjistila, že mě potkala psychospirituální krize.

Odnesla jsem si z toho období velmi cenné dary a zkušenost, že kdo chce být jako Ferrari, koleduje si o jízdu, na kterou do smrti nezapomene.

 

Je lepší se spolehnout na moudrost těla

Nicméně toto se netýká jen školy ducha. Stejné principy fungují i pokud jde o práci seberozvojovou, “sebeúklidovou”.

Váš energetický systém je sbírka všech vašich zkušeností ze všech vašich existencí, stejně jako rodových záznamů. Jsou v něm zapsané vaše zkušenosti. Ve strukturách vašeho těla jsou uvězněné pocity, které nemohly být v danou chvíli ventilovány a čekají na svou příležitost. Je tam prostě celá vaše historie.

A představte si, že bychom uvolnili všechny ty „poklady“, co čekají v různých skříních každého z nás, najednou. Je dobré probrat se jimi postupně.

V tom je skvělá Aleian terapie – váš energetický systém mi ukazuje, co je připravené a co zvládne přechroustat na jedno setkání. 

 

Dejte si pozor, co si přejete

Buďme proto trpěliví. Buďme dočkaví. A vlídní k sobě. Všechno má svůj čas. Jako jablko, které musí dozrát.

Z nuly na sto za tři vteřiny, to je výzva, která se vám může splnit, když si to budete hodně přát. A můžete pak zjistit, že je to větší sousto, než jste schopní najednou spolknout.

Fakt.