+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Balíček pro podnikatelky

5 + 1 setkání, která ukotví a rozzáří tvůj byznys

Ty jsi svůj byznys

Hluboké poznání toho kým skutečně jsi, dává tvému podnikání nový rozměr. Chápeš totiž, co přinášíš svými službami ostatním na energetické rovině.

Pojď pochopit svou esenci a ukotvit ji ve svém byznysu. Pojď pochopit svou přirozenou podstatu a nastav své služby v souladu s ní.

O balíčku

Dej svému podnikání jasný záměr a rozsviť ho poznáním vlastního světla. V tomto balíčku poznáš sama sebe a ošetříme základní témata, na kterých stojí úspěšný byznys.

• Načtení esence, potenciálu a brzd

• Ošetření hlavní brzdy

• Money Mindset/Sebehodnota/Sebeláska – podle potřeby

• Setkání s tvou duší

• Sebeprezentace (téma “odvaha být vidět”)

BONUS: Vidím to, co ty nevidíš. Tvé dary, které jsi zatím neuchopila. Když mi z tvého informačního pole přijde informace, která tě posune, napíšu ti ji do messengeru i mimo setkání a pomohu ti nasměrovat tvůj byznys do souladu s tvou esencí a potenciálem.

Jak setkání probíhá?

5 x 1,5h setkání (transformační terapie Aleian + 30min. vhledů, podpory a konzultace.

+ závěrečná konzultace pro shrnutí a ukotvení změn

Cena

44.890Kč

Platnost balíčku 7 měsíců.

Napiš mi, domluvíme termín!

 

Lenka Němcová terapie

“Lenka cítí váš potenciál. Vidí to, co vy nevidíte a během konzultací dokáže skvěle nasměrovat.

„Mraky návodů, informací, pouček. Proč mi to nefunguje?

Až díky Lence jsem si uvědomila, že zaručené návody, marketingová konzultace atd. mě nespasí ve chvíli, kdy všechny skvělé nápady zastaví strach, nejistota, nedůvěra. Pocit, že nejsem dost dobrá.

Díky práci s Lenkou začnete jinak vnímat hodnotu své práce, hodnotu sebe sama. Jako když vystoupáte na horizont a před vámi se otevře krajina zářící možnostmi. Ta proměna prolíná osobní i pracovní rovinou a je nádherná.

Vyladěním vašeho vnitřního světa můžete podnikat s větší lehkostí, s vědomím sebe sama, které vás vede. Navíc Lenka cítí váš potenciál. Vidí to, co vy nevidíte a během konzultací dokáže skvěle nasměrovat.

Jsem si jistá, že spolupráce s Lenkou vám přinese víc, než si dovedete představit. Vy jste srdcem vašeho byznysu. Investice do vás je investicí do něj.

Klára Hrubá

Koučka, Bachovy esence, tkáňové soli, zijuradost.cz

Třešinkou na dortu je otevření daru hlubinných vhledů s možností přenastavení na úrovni duše nebo rodových linií.

Lenka mi byla průvodkyní 5 měsíců v rámci BALÍČKU PRO PODNIKATELE a dopřála jsem si Vidante Healers Academy.

V pracovní sféře mi spolupráce přinesla uvolnění a větší jistotu ve vazbě na sebeprezentaci při prodeji a chuť „být vidět“.

Kromě toho jsem získala mnoho uvědomění a dalších konkrétních přínosů do života celkově, např. změnu vztahu ke svému tělu, pomenšení mého ega, získání větší pokory a zároveň lásky k životu, zvýšení důvěry v napojení na Zdroj (Bůh, Vyšší princip, Vesmír), pochopení bohatosti vrstev mě jako bytosti a mého energetického pole, odbourání jedné ze zásadních částí blokády, která mě dlouhé roky skličovala a brala mi životní energii.

Třešinkou na dortu je otevření daru hlubinných vhledů s možností přenastavení na úrovni duše nebo rodových linií skrze automatickou kresbu a psané/mluvené vzkazy! Zatím ještě se zatajeným dechem sleduji, jak fascinující svět pomoci se mi otevírá. Cítím, jak jsem v této energii šťastná a naplňuje mě možnost tímto způsobem pomáhat.

Ze srdce děkuji, Leni. S pokorou budu dál prozkoumávat způsoby, jak s tímto krásným darem nakládat, abych ho využila co nejlépe nejen pro sebe, ale i pro ostatní, má-li to být součást mého poslání.

Lenku jako terapeutku si velmi cením za její profesionalitu, lidsky nevtíravý přístup
a osvěžující smysl pro humor.

Lenka Chvátlinová

Průvodkyně k firmě pro radost, Alakai.cz

Lenka Němcová Kontakt

Kde mě najdeš

Můžeme se setkávat v mých online kurzech.

Při službách na dálku mě najdeš ve svém telefonu.

Pro osobní setkání se můžeme domluvit na schůzce v Praze, kde čas od času pracuji, nebo v Komni v Bílých Karpatech.