+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

Vidante Healers Academy

On-line kurz pro ženy s darem pracovat s energií

Máte duši Léčitelky?

Máte dar nakládat s léčivou energií, ale máte z toho obavy? 

Nebo to v sobě zatím jen tušíte?

Přikládáte ruce na lidi, máte výsledky, ale nejste si tak docela jisté, jak to funguje? 

Nebo už máte svou terapeutickou praxi, ale cítíte, že byste potřebovala pevnější základy pro práci s energií? 

Víte, jak se chránit? 

Jak neublížit? 

Znáte pravidla? 

Získejte jistotu!

Tento kurz je pro koučky, terapeutky, zdravotníky, intuitivní konzultantky, které pracují s lidmi a je v tom “něco navíc”.

Vnímavost. Intuice. Energie. Vytváření léčivého prostoru. 

Kurz je přehledně členěný do jednotlivých kapitol, ve kterých se naučíte rámec, o který opřete svou jedinečnost. 

Mým cílem není učit vás další metody. Chci, abyste se stala sama sebou. 

 

Co je výsledkem kurzu?

– ukotvíte odvahu být vidět se svými talenty

– získáte orientaci při práci s energií

– rozvinete zdravé sebevědomí

– poznáte pravidla bezpečnosti pro vás i klienty

– rozvinete vlastní talenty, nové možnosti a služby

– vaše práce bude efektivnější, což znamená nové klienty i ceny

 

Forma kurzu

V členské sekci na mém webu jsou základní témata přehledně členěna do jednotlivých kapitol a lekcí. 

Každá lekce obsahuje krátké video, audio záznam videa (.mp3), text s informacemi ke stažení (.pdf), pracovní list s afirmacemi a sebekoučovacími otázkami k tématu. Videa budou postupně doplněna do konce listopadu.

+ 7 meditací s hudbou Martina Rogera Sabola, které jsou vám k dispozici a můžete si je zakoupit i ke stažení

+ 5 pracovních listů k sebeterapeutické metodě ke stažení.

+ přihlášením do kurzu můžete vstoupit do Vidanté Clubu, uzavřené FB skupiny. Je to komunita absolventek kurzu, které jsou na stejné vlně a podobné cestě. Vzájemná podpora, sdílení a předávání zkušeností je vesmírně důležitá pro další růst.

Kurz je vytvořen tak, abyste ho mohla snadno zaintegrovat do vašich běžných dnů. Videa jsou krátká, úkoly minimalistické, informace jasné a k věci. Meditace mají 15-30 minut.

Do členské sekce máte přístup 6 měsíců.

Mnoho žen se k tématům znovu a znovu vrací a objevuje v nich nové roviny a hloubky podle toho, jak rostou. Proto je možné kurz prodloužit o dalších 6 měsíců za 50% ceny, za kterou jste jej koupily, pokud vám vyhovuje přehlednost členské sekce.

Všechny pracovní listy budete mít možnost si stáhnout a vracet se k nim i bez toho.

Audio záznamy videí a meditace si můžete zakoupit ke stažení.

Kurz budu průběžně doplňovat o další své poznatky, proto předpokládám, že postupně poroste i jeho cena.

 

Cena

12.990 Kč

 

lenka-nemcova
ebook-lenka-nemcova

Reference 

„Lenčina přítomnost v kurzu Vidante Healers Academy je tak silná, že čtení mezi řádky a silná uvědomění mimo teorii pro mě byly na denním pořádku."
“13 let se věnuji kineziologii. Na jaře 2020 jsem začala opouštět „vědeckou“ rovinu této metody. Dovolila jsem si začít otevřeně využívat svého vlastního daru a pracovat s klienty i na dálku. Kurz mi přišel do cesty v době, kdy jsem sama pro sebe skládala, jak vše nastavit, aby ten proces fungoval co nejlíp a byl bezpečný pro mě i pro mé klienty.
Co jsem si odnesla:
1) Ukotvení
Během let své praxe jsem nashromáždila spoustu technik, které pracují s jemnými vrstvami těla. V kurzu jsem zjistila, jak je můžu všechny ukotvit do sebe. Najednou se opírají o můj vlastní zdroj, o sílu která je přirozeně má. Kontakt s tímto vnitřním nastavením se stal součástí mé denní praxe.
2) Přenos „živého“ vědění
Během celého kurzu jsem vnímala, že probíhá proces učení nejen slovy. Jako když se učíte umění taj či od mistra, mimovolně po něm opakujete nejen vnější pohyby, ale i vnitřní nastavení, předávání zkušeností probíhá celou bytostí. S Lenkou to bylo hodně podobné, jakoby se spolu s kurzem otevřel prostor pro předávání vědomostí a vzdálenost tam nehrála roli. Vůbec nevadilo, že je to pouze e-mailový kurz, Lenčina přítomnost je tak silná, že čtení mezi řádky a silná uvědomění mimo teorii pro mě byly na denním pořádku.
3) Posun o level výše
Většinu technik probíraných v kurzu jsem vlastně znala. Znala, ale trošku jinak… během kurzu všechny mé vědomosti začaly být jasnější, a začaly zapadat do sebe jak kolečka fungujícího stroje. 
3) Prostor pro sdílení
Při mém hledání, jak pracovat na dálku, mi velmi chyběla komunita, kde můžu sdílet a kde se můžu ptát. Lenčin kurz mi přesně tento druh komunity přinesl. Díky tomu si nesu mnohem více důvěry sama v sebe a svou práci.
Vnímám, že jsem díky Lenčině kurzu ve své terapeutické práci mnohem, mnohem dál.
Děkuji a určitě doporučuji.”
.
Bronislava Mesárošová,
terapeutka a průvodkyně, www.bronamesarosova.cz

"Je k nezaplacení podívat se sama sobě do očí a udělat si revizi. K tomu od Lenky dostanete obrovskou náruč informací, podpory a pochopení."
“Vloni na podzim jsem prošla Lenčinou Vidante healers academy. Akademie zrovna procházela transformací, Lenka původní model posouvala dál a bylo skvělé být přímo v procesu, sledovat, jak se mění a roste pod rukama.
Primární záměr, jak se dočtete i na webu, je pomoci ukotvit ženám, pracujícím s energiemi, svoji vlastní sílu. Objevit a uchopit pevnost, jistotu, připomenout si velmi důležité aspekty jako je pokora a sebereflexe, a zodpovědnost nejen vůči klientům, ale i vůči sobě samé. V neposlední řadě taky ujasnit si principy a techniku vlastní práce.
Všechno toto a mnohem víc Lenka ve své akademii naplňuje a rozvíjí. Precizně a přitom přehledně formulované texty k jednotlivým tématům by vydaly na solidní učebnici a mnozí akademikové by zírali, s jakou lehkostí a přitom srozumitelně a k věci lze psát o podobných tématech.
Videa a meditace mi krásně zarámovaly vše, co tu bylo řečeno. Provedly mě spolehlivě každou kapitolou, a už jen poslech Lenčina hlasu mi dodával oporu a velkou vnitřní sílu.
Možnost pravidelného setkávání na zoomu pak doplnilo vše, co nás v průběhu studia napadalo, s čím jsme se na svých cestách potkaly, co nás napadalo při čtení a poslechu materiálů. Musím říct, že ve srovnání třeba s koučovací akademií mi tady velmi vyhovovala menší skupina a neformální, nicméně cílené vedení. No a Lenčina energie… kdo ji znáte, tak víte.
Co mně osobně Lenčina akademie přinesla? Uvědomuji si víc než předtím, že je nezbytné důsledně pečovat o svůj klid a prostor, že je hodně znát, jak se člověk chová sám k sobě, jaké má priority. A vnímám to jako obrovskou podporu na své cestě vždy, když jsem občas postavena před volbu vzít nebo nevzít určitého klienta. Nikdy jsem se bezhlavě nehnala do pomoci ala Uzdravíme celý vesmír, protože on to potřebuje (a my to umíme). Všude se ovšem najdou lidé, kteří to od vás očekávají nebo vyžadují 🙂
A co vnímám jako hodně důležité v obecné rovině – ať už s touto prací začínáte nebo máte pár let praxe, je k nezaplacení podívat se sama sobě do očí a udělat si revizi, jak na tom jsem s péčí o svou vlastní energii, eliminovat jakékoli náznaky samaritánského komplexu nebo přebujelého ega a vymezit nebo oprášit vlastní hranice. K tomu od Lenky dostanete obrovskou náruč informací, podpory a pochopení.
Jsem vděčná, že jsem to mohla zažít. A už teď se moc těším na pokračování a další setkávání. Rosteme spolu. A je sakra skvělý být při tom.”

Maja Bourková

rozmotávač myšlenek

www.bourkova.cz

"Lenka umí tvořit nádherný bezpečný a laskavý prostor pro váš růst, který se otiskne ve všech rovinách vašeho života."
“Lenka je žena, díky které se můj život mění úplně od základu. Naše společná cesta trvá asi 1,5 roku, ale bez ní bych stejnou cestu šla roků snad 20.
.
S každým dalším setkáním jsem se víc a víc ukotvovala sama v sobě. Přidávala další kousky do zářivé mozaiky toho, kým vlastně jsem.
Tyto proměny jsem ze začátku vnímala jako veliké v sobě, ale neviditelné ve vnějším světě.
Měnil se můj přístup k sobě, dětem, podnikání a vše, jako by se začínalo prosvětlovat a zjevovat v jasnějších barvách a konturách.
A postupně začínalo být patrné i venku.
🌟
A potom Lenka vytvořila kurz.
O základech energetické práce.
Pro léčitelky.
.
Já nejsem žádná léčitelka, ale koučka.🤷‍♀️
Ale moc mě to lákalo.🤔
A tak jsem nakonec do kurzu šla. 😉
.
Kurzů už jsem prošla hodně, ale Lenčina Vidante Healers Academy je jediný, ke kterému se opakovaně vracím.
Znovu si pouštím meditace, které mě kotví v základním nastavení.
Když z něj vypadnu, je to hodně rychle znát.😀
.
Před VHA jsem mnoho věcí tušila, ale nevěděla, jak je při práci přesně uchopit.
VHA je nádherný prostor, kde krok za krokem získáte nasměrování, vedení, podporu, odpovědi,…
.
Už brzy Lenka spouští tento kurz v nové podobě. S videi, kde si užijete její jedinečný smysl pro humor i čarovná podobenství, ve kterých s lehkostí podá věci, která jdou jinak jen těžko uchopit.
.
Toto píšu pro ty z vás, které váháte stejně jako jsem před časem váhala já.
Jestli to je nebo není pro vás.
Jestli vůbec pracujete s nějakou léčivou energií.
Jestli to vůbec potřebujete.
.
Za sebe vnímám, že tenhle kurz je úplný základ pro práci s klienty a je kompatibilní s jakoukoliv metodou, kterou nyní používáte.
Cokoliv nyní děláte můžete lépe uchopit díky principům, které Lenka učí.
.
Jestli cítíte, že vás VHA láká, tak dejte na svůj vnitřní hlas.
Lenka umí tvořit nádherný bezpečný a laskavý prostor pro váš růst, který se otiskne ve všech rovinách vašeho života.”

Klára Hrubá

koučka, průvodkyně

www.zijuradost.cz

"Lenčin kurz mi dal super základy, jak pečovat o svou energii, jak s ní zacházet i jak lépe vnímat energii druhých při jógové výuce."

Jsme energie. Je skvělé umět s ní pracovat vědomě.

Něco jsem se naučila intuitivně, pozorováním, něco jsem načerpala z jógy a něco mi stále unikalo. Lenčin kurz mi dal super základy, jak pečovat o svou energii, jak s ní zacházet i jak lépe vnímat energii druhých při jógové výuce.

Nejsou to instantní řešení (i když některá mají okamžitý účinek). Je to průvodce na dlouhou cestu, pohled pod pokličku.

Je skvělé moci čerpat ze zkušeností někoho tak vědoucího a plného síly, jako je Lenka.

Klaudia Sauerová

lingvistka, jogínka, spisovatelka

"Je schopná srozumitelně předávat informace, které jsou už samy o sobě léčivé."

“Prošla jsem u Lenky kurzem Vidante Healers Academy a rozhodně doporučuji!

Lenka ví, co tvoří. Je schopná srozumitelně předávat informace, které jsou už samy o sobě léčivé. Vše lze krásně uvést do praxe, do denní reality. Lenka je empatická a má vesmírné dary.”

Alice Zítková

spiritual průvodkyně a konzultantka pro ženy

www.alicezitkova.cz

"Je to nutná základní výbava nejen pro terapeutky, léčitelky, ale i pro citlivější ženy v dalších odvětvích, kde pracujete s lidmi."

“Mít zvláštní dary bývalo nebezpečné.

Nemyslím za časů upalování čarodějnic. To samozřejmě také, ale bylo to trochu o ústa až do té doby, než přišla Lenka s Vidante Healers Academy.
.

VIDÍTE, SLYŠÍTE NEBO CÍTÍTE VÍC NEŽ OSTATNÍ?

MAJÍ VAŠE RUCE NEBO MYŠLENKY LÉČIVOU MOC?

.
Dneska už vás za to nikdo neupálí, maximálně si bude klepat na čelo.
I přesto může být používání těchto darů jako hra s ohněm, když nemáte pod kontrolou, co všechno děláte.
.
A to především pro vás. Co s tím?
🌺 Ve Vidante Healers Academy se naučíte, jak při energetické práci s klienty ošetřit vlastní energii, abyste o ni z dobré vůle nepřišly.
🌺 Vidante Healers Academy posune vaše schopnosti a vnímání o několik úrovní dál.
.
Z toho, jak jsem ji zažila v prvním běhu na podzim 2020, vím, že je to nutná základní výbava nejen pro terapeutky, léčitelky, ale i pro citlivější ženy v dalších odvětvích, kde pracujete s lidmi. Sama z ní čerpám i v praxi copywriterky a matky.
🌺 Získala jsem v ní návod, jak se o sebe energeticky postarat, aby mě svými požadavky – byť i nevědomky – nesežrali klienti ani děti.
🌺 Pod Lenčiným vlídným vedením si zvědomíte principy, které používáte automaticky, a zavedete nové, díky kterým bude lépe vám i vašim klientům.
.
Lenka teď celý kurz předělala a rozšířila.
Samotnou by mě zajímalo, co všechno k jasným výkladům, meditacím a cvičením přidala.
.
Alběta Vintrová
copywriterka
www.alzbetavintrova.cz
"Toto je prestižní škola!"

“VHA rozhodně doporučuji!!!

Prošla jsem tím na jaře. Tehdy jsem si říkala, jestli pro to vlastně budu mít kloudně uplatnění. Tvořila jsem silové šperky a už tehdy jsem na osobních konzultacích přicházela do kontaktu s vnímáním energií, které mě přesahovaly. Teď se pouštím do nabídky konzultací pro ženy.

Cítím, že je VHA (krom dalších mých kroků) důležitý stavební kámen, který mi pomáhá v sebedůvěře, že se mohu pustit do práce, na kterou oficiálně nemám žádný papír. Těžko se mi to popisuje, protože jsem naučená, že bez prestižních škol nedojdu ocenění.

TOTO JE PRESTIŽNÍ ŠKOLA.

Zde se můžete učit nástrojům vedoucím k vnitřní stabilitě, bezpečné práci v energetickém poli, zcitlivování se a zároveň pevným hranicím mezi tím, co je vaše a co klientovo.

Vnitřně z tohoto kurzu čerpám do teď. Jsem opravdu ráda, že jsem do VHA šla!”

Alena Cardová

průvodkyně životními změnami

www.alenacardova.cz

A to je jenom začátek! 

Naše schopnosti a síla závisí i na našem sebevědomí. Je obtížné najít sebedůvěru ve společnosti, pro kterou je energie akceptovatelná tak ještě ve formě elektřiny nebo wifi.

Vidante Healers Academy není jen kurz, který vás naučí, krok za krokem, jak si vytvořit funkční rámec pro práci s energií ve vztahu s klientem. Je to i komunita podobně smýšlejících žen v návazném Vidanté Clubu. Můžete v ní mluvit o věcech, které jinde můžete říct jen stěží. Můžete se ptát na věci, na které není v běžném světě snadné získat smysluplnou odpovědi (když už seberete odvahu se zeptat). Držím v ní pro vás bezpečné prostředí pro sdílení a vzájemnou podporu. 

Sdílení a podpora je mocný klíč pro zdravé sebevědomí. Klíč, který vám pomůže stát se tou, kterou skutečně jste, a nabídnout své dary světu – za náležitou odměnu.

 

+ další růst

Vidante Healers Academy je i předpoklad pro další růst pod mým vedením – možnosti návazných setkání komunity, Masterclass a supervizí online i osobně.

Na co ještě čekáte? 🙂

 

Vyrůst sama do sebe.

Striktně se držet metody má svůj prostor a čas v práci každé terapeutky, dokud začíná a není si jistá. Nicméně ty talentované to časem zabrzdí ve vývoji.
.
Při konzultacích, terapiích nebo supervizích často vnímám ten ohromný potenciál, který je bržděný pocitem, že musí daná terapeutka striktně dodržovat nějaký postup. Skrývá se za metodu a tím nemůže dát světu to nejlepší – protože to je ona sama a její vlastní jedinečná cesta.
.
Co potřebujete k tomu, abyste na na tuhle cestu vykročily? 
– Sebevědomí postavit se na vlastní nohy a říct, “mám tyto výcviky a zkušenosti, ale to, co dělám, to už jsem já. Vyrostla jsem sama do sebe.”
– Sebevědomí postavit se za sebe i tváří v tvář reakcím kolegů, kteří trvají na tom, že věci musí být tak, jak se před xy lety nastavily.
– Znalosti prazákladů každé praxe s energií.
.
Toto všechno najdete ve Vidante Healers Academy a komunitě lidí, kteří jí prošli.
Život je vývoj. Dovolíte si vyrůst sama do sebe?
Jsem tu pro vás.