+420 607 619 154 lenka@lenkaanemcova.cz

2G Combo – sestry v akci

V.I.P. katapult do vaší nové reality.

Ester se cítí jako ztracený případ.

Linda je zacyklená.

Pavla vnímá, že ji mele její mentál.

Katka chce totální životní změnu a ví, že TEĎ je ten čas.

My, sestry Guhlovy, jsme spojily své jedinečné síly,

a vytvořily jsme pro vás intenzivní měsíční program,

protože výsledek je mnohem víc než jen prostý součet částí.

Je to energie totálního průlomu.

Je to ošetření všech vrstev vaší bytosti.

Je to katapult do vaší nové reality!

 

ebook-lenka-nemcova

V.I.P. 2G COMBO

Měsíční intenzivní přestavba vaší vnitřní reality.

Měsíční podpora pro vytvoření vašeho nového vesmíru.

 

Každý týden po dobu 4 týdnů vás čeká

⚡️ jeden koučing s Petrou,

💗 následovaný Cranio setkáním s Lenkou

 

⚡️ Petra

odstraní vaše limitující mentální bloky

naučí vás techniky, s nimiž pracuje, a tím vám dá trvalou svobodu v růstu

• pokud je překážkou trauma, rychle a efektivně ho odstraníte její unikátní metodou

otevře dveře do svobody a života v souladu s vaší vnitřní bohyní a životními sny.

Více se o ní dozvíte na jejím webu, který bude již brzy spuštěn.

💗 Lenka

• dočistí z ostatních vrstev to, co souvisí s tématem, na kterém jste pracovaly s Petrou

• systém načatý Petrou jde ve změně velmi hluboko

• změnu energeticky usadí a uhladí vaše pole

Navíc pro vás

budeme k dispozici na messengeru, Lenka ve všední dny 9:00 – 14:00, Petra 14:00 – 22:00 po dobu trvání programu a jeden týden po něm.

+ v závěru balíčku dostanete dárek v podobě řízené meditace na míru

 Upozornění

Naše sesterské tvoření mělo vždycky sílu. Za posledních pár let jsme obě objevily své jedinečné talenty a uchopily svou sílu i své dary.

1) Pokud se rozhodnete do toho jít, vezměte prosím v úvahu, že riskujete, že vás na konci vlastní matka nepozná.

2) Tato tranformace bude opravdu hluboká a to vyžaduje energii. Proto si dva týdny před začátkem, po dobu jejího trvání a další měsíc po ní naplánujte úsporný režim „šetřím energii“, kde budete dělat jen to nejnutnější.

3) Nějakou dobu se budou změny integrovat a vaše fyzická realita bude dovibrovávat, aby odpovídala vašemu novému nastavení. Nechejte to samozřejmě na své intuici, ale naše doporučení je, abyste po dobu cca 6 následujících měsíců raději neplánovaly žádné další podobné aktivity.

Kapacita

Vždy pro jednu ženu v daný časový úsek.

 

Cena

podle aktuálního ceníku.

P.S.

Můžete s námi samozřejmě pracovat i v jiném režimu a nastavit si setkávání se námi zcela podle vašich individuálních představ, potřeb a možností. Funguje to taky skvěle. Tento balíček je speciální svou intenzitou, koordinovaností a podporou.

Ak sa chcete vyšvihnúť vyššie v osobnom raste či v biznise raketovou rýchlosťou, tak toto je cesta.

S oboma sestrami Guhlovými spolupracujem už dlhšie. Jednoducho, kombinácia ich schopností je veľmi efektívna a má neuveriteľnú silu. Petra mi pripraví hlavu, pracujeme na zmene limitujúcich myšlienok, pochopení toho, prečo vznikli a ako ich odstrániť. Lenka ma následne citlivo a s ohľadom na moju pripravenosť prevedie Craniom na úrovni duše i tela. Ak by som nezažila, tak by som neverila, že pri tomto sesterskom combe je Cranio ešte väčším zážitkom, ako bežne.

Ak sa chcete vyšvihnúť vyššie v osobnom raste či v biznise raketovou rýchlosťou, tak toto je cesta.

Ludmila Hoosová

Marketing & Personal Branding konzultantka & web dizajnérka, www.ludmilahoosova.sk

„Pochopila jsem, že tohle je pro mě nejefektivnější cesta. Pochopení principů a změna nefunkčního myšlení s Petrou a pak emoční prožívání na úrovni těla s Lenkou.“

Jako psycholožka, která strávila hodně času v Montessori prostředí, mám ráda systemický přístup.

Poslední dobou jsem si cítila, že se začíná dít něco velkého, nového. Montessori pedagogika zakládá na 3 pilířích: dítě (v tomhle případě to jsem já jako klient) + připravené prostředí + průvodce. Takže jsem začala připravovat prostředí a hledat ty správné průvodce.
Jako první do mé cesty přišla Petra. S ní jsem si strávila 6 týdnů v koučinku. Výsledkem byl velký posun na energetické úrovni a odstranění mentálních bloků. Objevila jsem své poslání. Ten posun byl natolik velký, že jsem cítila, že ho potřebuji ukotvit přes tělo, abych se udržela v této energetické rovině.

V tu chvíli se na jevišti objevila Lenka, která mě provedla neuvěřitelným způsobem Cranio setkáním. Objevila jsem, že jsem barevná a veselá, jenom jsem byla energeticky přikrytá lehkou temnou látkou, kterou jsem kdysi dostala od maminky jako záštitu. Výsledkem bylo rapidní zlepšení vztahu s mámou a ukotvení v nové energetické úrovni.

Pochopila jsem, že tohle je pro mě nejefektivnější cesta. Pochopení principů a změna nefunkčního myšlení s Petrou a pak emoční prožívání na úrovni těla s Lenkou.
Lenka a Petra připravují společný program a tak se máme na co těšit! Protože jejich spojením vzniká obrovská síla, která schopná vykopnout nás do Vesmíru.
Sisters in Power!
Tatiana Mironová, psycholožka

closethegap.eu

Měla jsem od každé jedno jediné sezení a už teď cítím a vím, že jsem jiná, lepší verze sebe sama.

Před nedávnem jsem měla to štěstí projít si terapií Cranio na dálku s Lenkou a koučinkovým sezením s Petrou.

Obě sestry vytváří prostor neobyčejně hluboké důvěry. Věci, které jsme společně řešily, byly celý život “zakopány” hluboko jen ve mně a takto vyšly poprvé na světlo světa.

Obě pracují s vizualizací, která dokáže velice efektivně pročistit a odstranit mentální, tělesné či duchovní bloky. Koučink od Petry měl okamžitý efekt, spousta aha momentů a najednou přesně vím, co a jak mám dělat (konkrétně v práci). Cranio od Lenky mi nečekaně a nenásilně otevřelo staré rány na duši, které byly terapií zahojeny a umožňují mi teď žít s lehkostí , nadhledem a hlavně spoustou energie, o kterou už mne neobírá minulost.

Měla jsem od každé jedno jediné sezení a už teď cítím a vím, že jsem jiná, lepší verze sebe sama. Také vím, že chci jít touto cestou seberozvoje dál, protože mi neskutečně sedí a s oběma budu určitě spolupracovat i v budoucnu.

Lucie Strnadelová